ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ракетоносець рф Ту-160 «Білий лебідь» уже не зможе бути застосований — Петро Черник

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Грудня 2022, 15:35

Про це в ефірі «Єдиних новин» розповів військовий експерт Петро Черник.

– У росії доволі велика мережа аеродромів, тож не будемо себе тішити думками, що вони не зможуть застосовувати стратегічні ракетоносці Ту-95МС та Ту-22М3, котрі запускають найдошкульніші для нас ракети Х-101, Х-555 і найважчу Х-22. Єдине, що маємо розуміти з приводу вибухів на російському аеродромі «Енгельс», – найсучасніший російський ракетоносець Ту-160 «Білий лебідь» насправді вже не зможе бути застосований, бо це єдине летовище, де він обслуговувався, – зазначив Петро Черник. – Якщо інформація про пошкодження командної радіовежі підтверджена, то дійсно цей аеродром втрачає свою стратегічну якість саме для одного класу машин.

Як зазначив військовий експерт, росіяни мають інші мережі аеродромів. 

– Остання подія на «Енгельсі» здійснила для нас хорошу послугу – це видовження потенційних ракетних ударів. Адже сьогоднішній удар у межах лише 60 ракет – це не те, що може створити якісь серйозні для нас проблеми. Так, той десяток ракет, що не вдалося збити – він болючий, але маємо розуміти, де 60, а де 120. Те, що добрі світлі сили зуміли поправити ситуацію на російських аеродромах, означає, що видовжування залпів буде таким й надалі, – зауважив Петро Черник.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«У росії більше немає безпечного місця»: у Міноборони розповіли про удари по нафтовому кільцю москви

16–17 травня Сили оборони завдали серії ударів по ворожих об’єктах у Московській області, які забезпечують функціонування армії рф.

«Все буде кіл-зона» — у Холодному Яру розповіли, як дрони стирають поняття тилу
«Все буде кіл-зона» — у Холодному Яру розповіли, як дрони стирають поняття тилу

Територія, яку ще недавно вважали тилом, сьогодні вже опиняється під ударами FPV-дронів, а «кіл-зона» стрімко розширюється.

Три «Шахеди» за одне чергування: зенітниця «Поетеса» з мобільної групи ППО розповіла свою історію
Три «Шахеди» за одне чергування: зенітниця «Поетеса» з мобільної групи ППО розповіла свою історію

До великої війни Поліна писала вірші та виступала з гітарою, а сьогодні полює на «Шахеди» у складі мобільної групи ППО.

Сам заліз до чорного пакета: окупант здивував пілотів Signum своєю продуманістю
Сам заліз до чорного пакета: окупант здивував пілотів Signum своєю продуманістю

Оператори безпілотних систем 59-ї окремої штурмової бригади помітили на фронті напрочуд продуманого російського штурмовика.

«Поцілили у прапор — замінили за день»: росіяни знову атакували головний стяг Донеччини у Краматорську
«Поцілили у прапор — замінили за день»: росіяни знову атакували головний стяг Донеччини у Краматорську

Російський удар знову припав на головний прапор Донеччини у Краматорську, але стяг над містом швидко повернули.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги ЗУ 23-2 (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Стрілець-снайпер

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Командир міномета

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Радіотехнік (БПЛА, ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Стpілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---