ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ювенальні прокурори: понад 800 дітей дістали поранення в Україні внаслідок широкомасштабної агресії рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Грудня 2022, 9:55
Іграшка
Ілюстративне фото

Станом на ранок 27 грудня більше ніж 1318 дітей постраждали в Україні внаслідок широкомасштабної агресії російської федерації.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 450 дітей загинуло та понад 868 дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Наголошуємо, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 428, Харківській — 267, Київській — 117, Миколаївській — 81, Запорізькій — 80, Херсонській — 75, Чернігівській — 68, Луганській — 65, Дніпропетровській — 40.

Через бомбардування та обстріли збройними силами рф пошкоджено 3126 закладів освіти. 337 з них зруйновано повністю.

Нагадуємо, що надати інформацію про воєнний злочин щодо дитини можна через єдиний доказовий хаб: warcrimes.gov.ua та за телефонами: +380961004438, +380683235856.

«Діти війни» — платформа, на яку можна повідомити та знайти всю інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни рф проти України.

Читайте нас в Telegram
Мінус $10 мільйонів за місяць: прикордонники підрозділу «Фенікс» за місяць знищили 300 дронів рф
Мінус $10 мільйонів за місяць: прикордонники підрозділу «Фенікс» за місяць знищили 300 дронів рф

Екіпажі дронів-перехоплювачів підрозділу «Фенікс» прикордонної бригади «Помста» лише за квітень знищили майже три сотні російських безпілотників.

«На наше покоління падає історична відповідальність»: бойовий медик «Топор» пояснив, чому пішов у Третій корпус
«На наше покоління падає історична відповідальність»: бойовий медик «Топор» пояснив, чому пішов у Третій корпус

19-річний доброволець каже: йшов у військо не лише за грошима, а через відчуття відповідальності за країну.

Українські армійці стали бронзовими призерами чемпіонату Європи з кульової стрільби
Українські армійці стали бронзовими призерами чемпіонату Європи з кульової стрільби

Спортсмени Збройних сил України продовжують збирати нагороди на європейській першості з кульової стрільби.

Золото для ЗСУ: Олексій Борута переміг на етапі Світової серії з пляжної боротьби
Золото для ЗСУ: Олексій Борута переміг на етапі Світової серії з пляжної боротьби

Український військовий спортсмен став найкращим у своїй ваговій категорії на турнірі у В’єтнамі.

60 атак від початку доби: найгарячіше — на Покровському напрямку
60 атак від початку доби: найгарячіше — на Покровському напрямку

Російські війська продовжують штурми по всій лінії фронту, найбільше боєзіткнень зафіксовано на Донеччині.

«Кожна секунда має значення»: українських бійців у Британії навчають за стандартами НАТО
«Кожна секунда має значення»: українських бійців у Британії навчають за стандартами НАТО

У Великій Британії триває новий етап підготовки бійців ЗСУ в межах міжнародної операції INTERFLEX.

ВАКАНСІЇ
Монтажник зв’язку, антенник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Комірник складів, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Київ

Військова частина А2788

Штурман БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Номер обслуги міномета

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Бойовий медик

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Начальник аптеки, фармацевт, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

--- ---