ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

За десять місяців піротехніки знешкодили понад 300 тисяч вибухонебезпечних предметів

Новини
26 Грудня 2022, 10:14
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Станом на ранок 26 грудня піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій залучалися до виконання завдань з розмінування 58 разів.

Про це повідомляє ДСНС України.

Знешкоджено 46 вибухонебезпечних предметів. Обстежено (очищено) територію площею 34 гектари.

Довідково: Всього від початку широкомасштабної агресії російської федерації на території України знешкоджено 309 745 вибухонебезпечних предметів, зокрема 2156 авіаційних бомб. Обстежено (очищено) територію площею орієнтовно 77 093 гектари. Загалом піротехнічні підрозділи ДСНС залучалися до виконання завдань з розмінування 40 360 разів.

Всього залишається 174 тис. кв. км потенційно небезпечних територій, що становить 30% від загальної площі держави.

Нагадуємо, якщо ви виявили підозрілі предмети, схожі на уламки від ракет або дронів, у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим. А також:

  • не переміщуйте предмети, не намагайтеся розібрати їх, заносити у приміщення, закопувати у землю, кидати у водойми тощо,
  • не фотографуйте та не публікуйте знімки у мережі Інтернет,
  • позначте місце знахідки,
  • відійдіть від підозрілого предмета якомога далі.

Негайно повідомте про знахідку підрозділи ДСНС — 101 або поліції — 102. Дочекайтеся приїзду фахівців та вкажіть місце розташування підозрілої знахідки.


Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

WorkUa Штурман БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОБ БС Командування Сил беспілотних систем України

RobotaUa Оператор дрона

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

WorkUa Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

WorkUa Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ