З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
На Буковині чергова, двадцять третя сесія Сокирянської міської ради восьмого скликання ухвалила рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини» ще п’ятьом землякам, загиблим у грудні цього року на фронтах російсько-української війни. Посмертно відзнаку присвоєно полеглим захисникам Андрію Сливці, Андрію Савчуку, Андрію Дідику, Вадиму Кишці та Миколі Зубалю, які проявили особисту мужність та самовіддане служіння українському народові під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Солдат Андрій Сливка із села Михалкове Сокирянської громади воював у складі окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. В бою він зазнав важких поранень, від яких помер у шпиталі в місті Дніпро. Поховали загиблого воїна 2 грудня, за 10 днів до його 41-го дня народження, але йому вже навіки сорок.
48-річний сержант Андрій Савчук із села Гвіздівці Сокирянської громади був інспектором прикордонної служби 3-ї категорії — номером обслуги прикордонної застави відділу прикордонної служби «Чернівці». Він загинув під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії росії проти України 5 грудня в бою поблизу населеного пункту Площанка Луганської області.
Мешканцю села Білоусівка Сокирянської громади лейтенантові Андрію Дідику було 35. Командир механізованого взводу загинув у бою на околицях міста Бахмут Донецької області.
Також на Донеччині загинув і водій саперного відділення інженерно-саперного взводу 28-річний старший солдат Вадим Кишка із села Шебутинці Сокирянської громади. Виконуючи свій військовий обов’язок, захисник поліг поблизу села Богородичне Краматорського району.
Житель села Кормань Сокирянської громади Микола Зубаль був стрільцем-снайпером гірсько-штурмової роти однієї з військових частин Збройних Сил України. У районі Білогорівки Бахмутського району Донецької області внаслідок ворожого обстрілу 44-річний воїн дістав травми, несумісні з життям.
Усі п’ятеро загиблих захисників поповнили небесне воїнство й відтепер назавжди залишаться у пам’яті нащадків як герої та почесні громадяни Сокирянщини.
Операції Сил безпілотних систем в Азовському морі практично паралізували російське судноплавство та ускладнила постачання окупаційного угруповання в Криму.
Оператори 413-го полку Сил безпілотних систем «Рейд» знищують ворожі дрони-ждуни, які несуть величезну загрозу українським захисникам та цивільним.
Зранку 16 липня 2026 року російські війська атакували за допомогою FPV-дрону селище Малотаранівка Краматорської МВА.
Військовослужбовець, медична сестра, фельдшер
від 22000 до 120000 грн
Ужгород
68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша
Вся Україна
Структура цифрової трансформації Сил Оборони
Водій, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)
від 50000 до 170000 грн
Кривий Ріг
Криворізький РТЦК та СП
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…