ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Після російсько-української війни з’являтимуться нові регіональні альянси — Олексій Данілов

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Грудня 2022, 9:11

Після російсько-української війни світ побачить нові альянси, союзи та конфігурації.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, виступаючи на пленарній сесії «Дипломатія і сектор безпеки та оборони» у рамках щорічної конференції керівників закордонних дипломатичних установ України.

За словами Секретаря РНБО України, візит Президента України Володимира Зеленського до Вашингтону ознаменував «перехід на новий етап нашої війни за Незалежність.

Секретар РНБО України висловив переконання, що після цієї війни «будуть нові альянси, союзи та конфігурації — переважно регіонального типу», в яких Україна має відігравати провідну роль разом зі своїми стратегічними союзниками. При цьому, за його словами, «необхідно вивчити уроки минулого, аби дивитися на нові горизонти».

«Думка, що рф має лишитися в тих межах, в яких вона сьогодні існує, що її не треба чіпати і дратувати, не є для нас конструктивною, оскільки нові намагання росії знищити нас як державу буде питанням короткого часу», — зазначив Олексій Данілов.

Торкаючись питання глобальних тенденцій світового розвитку, Секретар РНБО зазначив, що раніше у своїх прогнозах більшість поважних світових дослідницьких інституцій «відносили Україну, Грузію і Молдову до сфери впливу рф».

«Для нашої країни це — абсолютно неприйнятна річ, і 24 лютого розпочався наш шлях, щоб остаточно вирватися з цієї парадигми», — підкреслив він, додавши, що однією з ключових переваг України є «переведення великої кількості процесів у публічну площину», оскільки «підкилимна демократія є неприпустимою».

У майбутньому світі, на переконання Олексія Данілова, Україна має бути «максимально присутня у тих регіонах, де спостерігатиметься потужний розвиток», зокрема в країнах Африки, а також «робити ставку на новітні технології».

 

Читайте нас в Telegram
Цілеспрямовані удари по цивільних — Європарламент вимагає трибуналу і нових санкцій проти рф

Європейський парламент засудив атаки росії по цивільній інфраструктурі України. Депутати вимагають покарання винних і створення спеціального трибуналу.

Нова коаліція з питань оборонних закупівель: Україна та країни-партнери об’єдналися в CORPUS
Нова коаліція з питань оборонних закупівель: Україна та країни-партнери об’єдналися в CORPUS

У Києві підписали Меморандум CORPUS, який започатковує багатонаціональну коаліцію для посилення взаємодії у сфері оборонного забезпечення та закупівель.

Уразив тисячі ворожих цілей: як «Мурчик» у 25 років став Героєм України
Уразив тисячі ворожих цілей: як «Мурчик» у 25 років став Героєм України

Прикордонник Владислав із позивним «Мурчик», на чиєму рахунку тисячі уражених ворожих цілей, у 25 років став Героєм України.

Понад 2100 дітей повернулися додому: Президент розповів про результати ініціативи Bring Kids Back UA
Понад 2100 дітей повернулися додому: Президент розповів про результати ініціативи Bring Kids Back UA

Україні вже вдалося повернути понад дві тисячі дітей, яких вивезла росія. Робота триває — із залученням міжнародних посередників.

«Понад 200 дронів за ніч»: Президент розповів про наслідки удару по Дніпру й атаки по Україні
«Понад 200 дронів за ніч»: Президент розповів про наслідки удару по Дніпру й атаки по Україні

Росія масовано атакувала Україну дронами і балістикою, під ударом опинилися кілька регіонів, зокрема Дніпро.

Без постанови ВЛК: для родин безвісти зниклих захисників спростили процедуру видачі посвідчень
Без постанови ВЛК: для родин безвісти зниклих захисників спростили процедуру видачі посвідчень

Змінено перелік документів, необхідних для видачі пільгових посвідчень родинам зниклих безвісти військовослужбовців.

ВАКАНСІЇ
Сапер, Військова частина А7290

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Розвідник-навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Стрілець

від 20500 до 21500 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Радіотехнік, інженер (НРК, БПЛА)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

123 ОБрТрО

Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

--- ---