ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Донеччині гвардійці знищили танк, БМП та до взводу живої сили противника

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Грудня 2022, 21:47

Минулого тижня у Донецькій області військовослужбовці Національної гвардії України знищили танк, БМП та до взводу живої сили противника.

Про це у коментарі для Арміяinform повідомив речник Національної гвардії України полковник Руслан Музичук.

«Під час наступальних дій противника в районі населеного пункту Нескучне Донецької області, професійними діями військовослужбовців Національної гвардії України було знищено танк, БМП та до взводу живої сили противника», – сказав він.

Руслан Музичук також відзначив результативну роботу снайперів Національної гвардії, які працюють на Новопавлівському та Авдіївському напрямках.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Ворог атакував Дніпро: 5 людей у лікарнях, горіли склади з продуктами

Після опівночі 20 травня російські війська завдали удару по місту Дніпро.

Відпустки для військових: як подати рапорт в Армія+
Відпустки для військових: як подати рапорт в Армія+

Як військовослужбовцю ЗСУ піти у щорічну відпустку? Ваші права, обов'язкові 15 днів та покрокова інструкція подачі рапорту онлайн у застосунку Армія+.

«Ворог готовий спалити десяток квадроциклів за один бліндаж»: прикордонник «Ван Гог» розповів про війну, втрати й Донбас
«Ворог готовий спалити десяток квадроциклів за один бліндаж»: прикордонник «Ван Гог» розповів про війну, втрати й Донбас

Він ніколи не бачив себе військовим, але після початку широкомасштабного російського вторгнення в перших лавах став на захист Батьківщини.

Бігають, метушаться, гинуть: російські піхотинці не пережили зустріч з дронами
Бігають, метушаться, гинуть: російські піхотинці не пережили зустріч з дронами

Пілоти FPV-дронів 425-го штурмового полку «Скеля» зробили добірку чергової утилізації окупантів.

Бійці «Рисі» влаштували окупанту у трубі справжню «кавабангу»
Бійці «Рисі» влаштували окупанту у трубі справжню «кавабангу»

Українські бійці влаштували російському штурмовику, який уявив себе «черепашкою-ніндзя», справжню «кавабангу».

Катували та тримали у ямі цивільних на Київщини: повідомлено про підозру двом росіянам
Катували та тримали у ямі цивільних на Київщини: повідомлено про підозру двом росіянам

Двох військовослужбовців зс рф підозрюють у жорстокому поводженні з цивільним населенням та порушенні законів і звичаїв війни.

ВАКАНСІЇ
Стрілець (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Помічник військового коменданта

від 25000 до 25000 грн

Подільськ

Комендатура військових сполучень залізничної станції Подільськ

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Офіцер медичної служби

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

--- ---