ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Коли ми кажемо «патріоти» в Україні й у США, ми однаково маємо на увазі захист держави та людей

Новини
22 Грудня 2022, 21:53
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Бажаю здоров’я, шановні українці!

Сьогодні буде дуже коротке звернення і в незвичних умовах, але, як завжди, про те, чого ми досягли.

Повертаємося з Вашингтона – їдемо з хорошими результатами. З тим, що дійсно допоможе.

Коли ми кажемо «патріоти» в Україні й у Сполучених Штатах, ми однаково маємо на увазі захист держави та людей. Це питання вирішено для України. Є й фінансова підтримка. Є й інші домовленості – про них трохи згодом.

Я дякую Президенту Байдену і за допомогу, і за його міжнародне лідерство, і за налаштованість на перемогу.

Дякую Конгресу Сполучених Штатів Америки – обом палатам, обом партіям, усім тим, хто підтримує Україну, усім тим, хто бажає перемоги так само, як і всі ми. Перемога буде!

Слава кожному нашому воїну! Слава кожному, хто боронить нашу державу! Веземо в Україну, на Донбас, під Бахмут та на південь рішення, яких наші сили оборони чекали.

Дорогою додому зустрівся з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Подякував йому, усім полякам, місту – нашому рятівнику – Жешуву за все, що вони роблять для України й нашого суспільного захисту, захисту Європи.

Сьогодні в особливому форматі, сам на сам обговорили з Анджеєм нашу взаємодію. Я розказав йому про почуте у Сполучених Штатах, про наше стратегічне бачення наступного року… Готуємося, зміцнюємо наші спільні сили.

І ще одне. Сьогодні професійне свято людей, які дають нам нормальність, сучасність і саме той рівень добробуту, який держава-терорист хоче знищити. Сьогодні день працівників і працівниць енергетики. Я вітаю всіх вас, захисники, захисниці українського світла, і дякую вам за вашу роботу. Вам на допомогу також веземо нові домовленості!

Слава Україні!
Джерело: Офіс Президента України


У День ВМС у Дніпрі Річкова флотилія продемонструвала бойові можливості
У День ВМС у Дніпрі Річкова флотилія продемонструвала бойові можливості

У День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, 5 липня, у Дніпрі відбулось тактичне маневрування катерів Річкової флотилії ВМС ЗСУ.

Понад 2200 дронів і сотні ракет: росія продовжує масовані атаки по Україні
Понад 2200 дронів і сотні ракет: росія продовжує масовані атаки по Україні

Упродовж тижня росія застосувала проти України близько 2200 ударних дронів, понад 1730 керованих авіаційних бомб і 106 ракет, майже половина з них — балістичні.

Енергетика окупованих територій під ударом: 16 підстанцій виведено з ладу за 48 годин операторами СБС
Енергетика окупованих територій під ударом: 16 підстанцій виведено з ладу за 48 годин операторами СБС

Протягом 1–5 липня підрозділи СБС уразили 37 енергетичних вузлів на тимчасово окупованих територіях півдня України та в Криму.

Президент України привітав особовий склад Військово-Морських Сил із професійним святом
Президент України привітав особовий склад Військово-Морських Сил із професійним святом

Володимир Зеленський подякував морякам, морпіхам і всім захисникам моря за відвагу, професійність і внесок у безпеку держави.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

RobotaUa Номер обслуги, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

WorkUa Номер обслуги мінометного взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Olx Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

RobotaUa Водій (військовослужбовець)

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

RobotaUa Водій-механік танка, танкіст

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ