Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…
Під почесним патронатом Генерального консульства України в Кракові відбувся фестиваль Militaria w popkulturze («Мілітарія у поп-культурі»). Цьогорічний захід, який організувала Воєводська публічна бібліотека у Кракові, був присвячений широкомасштабній агресії російської федерації в Україні.
— Ми прагнемо, щоб про боротьбу за незалежність, ідентичність і свободу, яку ведуть українські митці, діячі культури та мистецтва, більше говорили. Тож, ми показали нескорений дух військових, які воюють на фронті, а також українських сімей, вимушених покинути свою країну, — зазначають організатори фестивалю.
Захід почався з хвилини пам’яті за загиблими захисниками України, які віддали життя, захищаючи нашу державу та всю Європу і демократичний світ від рашистських окупантів.
Участь у заході взяли представники наукових та культурних кіл, фешн-індустрії, військові кореспонденти, письменники та видавці. Учасники фестивалю обговорювали війну в Україні, її вплив на літературу, культуру та мистецтво загалом.
З вітальним словом до присутніх звернулися віцеконсул Генерального консульства України в Кракові Ірина Яремчук та директор Воєводської публічної бібліотеки Кракова Єжи Вожнякєвіч.
«У такі важкі для моєї Батьківщини часи боротьби ми дуже вдячні польському народу за допомогу та підтримку, яку отримують мої земляки. Польські брати і сестри відкрили свої серця і сприйняли наш біль, як свій власний. Ми також дуже цінуємо те, що українці, які знайшли прихисток від війни на гостинній польській землі, мають доступ до української мови та української культури», — зазначила Ірина Яремчук.
У рамках фестивалю відбулись фотовиставки «Харків під час війни: лютий-червень 2022» Микити Далецького та «Відбудова Ірпеня» Микити Кравченка. Також присутні мали змогу ознайомитися з плакатами, створеними українськими митцями в перші тижні війни.
Фестиваль завершився виступом українського митця Сергія Жадана, який від початку російської війни проти України у 2014 році займається благодійною діяльністю, допомагає військовим та висвітлює правдиву інформацію про війну в Україні.
Фото Генерального консульства України в Кракові та Воєводської публічної бібліотеки у Кракові
Оголошення про намір Швеції передати Україні винищувачі JAS-39 Gripen стало однією з найбільш обговорюваних подій у безпековому секторі цього року.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Через логістичний колапс, спровокований мідлстрайками Сил оборони по ворожих тилах, черги на АЗС в окупованому Криму тягнуться на кілометри.
У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.
Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.
Водій, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Київ
20 окремий батальйон спеціального призначення
Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Інженер електронщик з досвідом ремонту силової та цифрової техніки
від 20000 до 120000 грн
Київ
3 Окрема штурмова бригада
Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…