ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сили оборони не ведуть вогонь по об’єктах цивільної інфраструктури — ГУР

Новини
17 Грудня 2022, 18:00
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google
Ілюстративне фото

Українські сили оборони не ведуть вогонь і не обирають собі як цілі житлові квартали, об’єкти цивільної інфраструктури — представник розвідки про обстріли Донецька

Армія рф, програючи на полі бою, використовує брудні інструменти: терористичні атаки по об’єктах інфраструктури, провокації та операції під умовно українським прапором проти мирного населення тимчасово окупованих територій. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, коментуючи обстріли тимчасово окупованого міста Донецьк:

«Є інформація про те, що підрозділи російської армії отримали вказівки збирати уламки боєприпасів іноземного, тобто не радянського, західного зразка. Йдеться про 155-й калібр, про всі боєприпаси, які можуть показувати «причетність» України до обстрілів Донецька. Ці залишки боєприпасів звозяться сьогодні цілеспрямовано до Донецька. І далі ми бачимо постановочні фільми та сюжети», — коментує гість ефіру.

Мета подібних провокацій — підірвати довіру до України в першу чергу з боку міжнародних партнерів для припинення міжнародної допомоги, економічної та оборонної, «яка зупиняє просування російських військ і змушує їх відступати».


Сафарі на «шахедів»: як розрахунок зенітника «Добряка» знищив майже 70 ворожих дронів
Сафарі на «шахедів»: як розрахунок зенітника «Добряка» знищив майже 70 ворожих дронів

Розрахунок Дмитра «Добряка» вже знищив майже 70 ворожих безпілотників, а кілька «шахедів» він збив особисто з переносного зенітного комплексу.

Володимир Зеленський: Україна розширює стратегічну операцію з блокування російського півдня
Володимир Зеленський: Україна розширює стратегічну операцію з блокування російського півдня

Україна посилює тиск на російський південь, нарощує далекобійні удари та операції проти військової логістики рф.

«Очищуємо Лиманщину від „ждунів“»: воїни 66-ї бригади щоденно знищують десятки ворожих пасток
«Очищуємо Лиманщину від „ждунів“»: воїни 66-ї бригади щоденно знищують десятки ворожих пасток

На Лиманському напрямку бійці 66-ї бригади щодня знаходять і дистанційно знищують десятки російських дронів-пасток.

Повний цикл ураження: Січеславські десантники показали роботу ударного дрона «Хорнет»
Повний цикл ураження: Січеславські десантники показали роботу ударного дрона «Хорнет»

Бійці 25-ї Січеславської бригади показали, як працює ударний дрон «Хорнет» — від підготовки до запуску і до ураження ворожих цілей.

ВАКАНСІЇ
Olx Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Olx Стрілець (до штурмового підрозділу)

від 51000 до 121000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Olx Старший бойовий медик, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 23000 грн

Ніжин, Чернігівська область

WorkUa Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Державна прикордонна служба України

Olx Офіцер групи безпілотних систем штабу

від 50000 до 150000 грн

Дніпро

Військова частина А7221

WorkUa Лікар загальної практики

від 25000 до 55000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940