ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До прифронтового Харкова прибув Вифлеємський вогонь миру

Новини Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Грудня 2022, 10:52

Військові капелани, військовослужбовці, які наразі боронять Харківщину, та харківські пластуни отримали  Вифлеємський вогонь миру від Лесі Филимонової, очільниці київського осередку «Пласту». Жінка впродовж кількох місяців разом із побратимами у складі одного зі столичних батальйонів ТрО брала участь в обороні Києва, а потім і Харківщини. 

– Для мене доставити Вифлеємський вогонь миру до Харкова стало особливою місією, тому що це місто разом з його чудовими жителями вкрало моє серце. Мені було дуже важливо привести сюди цей символ добра, любові і миру. Я сподіваюся, що це допоможе Харкову відновитися і він буде ще більш прекрасним, ніж до повномасштабного вторгнення росіян. 

Далі Вифлеємський вогонь миру було передано в різні куточки Харківщини як символ світла і перемоги добра над злом. 

За словами Лесі Филимонової, традиція передачі Вифлеємського вогню миру була започаткована австрійськими скаутами у 1986 році. Метою акції на той момент було – привернути увагу до людей, які вимушені зустрічати Різдво далеко від дому та родини, зокрема й до тих, хто перебуває поза домівкою через військову службу. 

– У 1986 році австрійські пластуни вирішили доставити вогонь з Церкви Різдва Христова в Єрусалимі до Відня і поширити його в лампадах по церквах, лікарнях, притулках, у державні заклади, передати військовим… Згодом ця ідея надихнула скаутів інших країн і таким чином почала поширюватися світом. Тепер щороку напередодні Різдва представники австрійської скаутської організації відвідують Єрусалим, запалюють вогонь і везуть його до Відня. Там у храмі відбувається урочиста служба, на якій представники скаутських організацій інших країн переймають Вогонь та передають у свої країни з рук до рук, від серця до серця… Українська скаутська організація започаткувала цей звичай в нашій країні у 90-х роках минулого століття. Відтоді ми намагаємося передати вогонь до всіх міст і селищ України. І навіть війна не стала нам на заваді.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину

Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.

Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України
Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України

Командир підрозділу «BULAVA» Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького на позивний «Халк» отримав звання Героя України.

Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках
Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках

Від початку доби російські війська 61 раз атакували позиції Сил оборони України.

Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном
Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном

Володимир Зеленський та Емманюель Макрон обговорили посилення української ППО, антибалістичний захист і євроінтеграцію України.

«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ
«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ

На російських ударних дронах, якими окупанти атакували столицю, помітили написи «За Иран» просто на бортах безпілотників.

«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку
«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку

Після нескінченної епопеї з «взяттям» Малої Токмачки російська пропаганда, схоже, знайшла собі нову нав’язливу ідею — тепер уже на Сумщині.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Оператор БПЛА Збройних Сил України

від 20500 до 124000 грн

Кам'янське, Дніпропетровська область

Снайпер

від 50000 до 125000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Гранатометник

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Операційна сестра, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

--- ---