ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Внаслідок успіхів ЗСУ на фронті обмін полоненими відбувається частіше — Координаційний штаб

Новини
12 Грудня 2022, 8:46
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

У Координаційному штабі відбулася зустріч з близькими та рідними військовослужбовців, які перебувають у полоні ворога. На питання відповідав представник Координаційного штабу. Під час спілкування, зокрема, обговорили тему обмінів, які останнім часом відбуваються значно частіше. Представник Штабу повідомив, що це наслідок зокрема наших успіхів на фронті.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Не оминули й тему листування із захисниками, які перебувають у полоні. Не всім нашим бійцям, полон яких підтвердили рф і МКЧХ, дозволили надіслати листи. Але є й такі, чиє утримання російська сторона не визнає, але їм вдалося надіслати рідним письмові повідомлення.

Червоний Хрест взяв на себе зобов’язання налагодити листування й докласти зусиль для підтвердження факту полону наших захисників.


На Дніпропетровщині викрили агентку військової контррозвідки фсб
На Дніпропетровщині викрили агентку військової контррозвідки фсб

Правоохоронні органи викрили на Дніпропетровщині російську агентку, яка коригувала ракетно-дронові атаки рф по Павлоградському району.

Поранений, але нескорений: Третій корпус показав, шо на сьогодні залишилося від Лимана
Поранений, але нескорений: Третій корпус показав, шо на сьогодні залишилося від Лимана

Українські військові показали, який вигляд нині має Лиман Краматорського району Донецької області, яке досі утримують Сили оборони.

Stinger проти «Шахеда»: під Краматорськом збили реактивній російський БПЛА
Stinger проти «Шахеда»: під Краматорськом збили реактивній російський БПЛА

Бійці 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» збили реактивний «Шахед» у Краматорському районі.

Тижнями сидять у руїнах і ведуть спостереження: під Куп’янськом окупанти намагаються не відсвічувати
Тижнями сидять у руїнах і ведуть спостереження: під Куп’янськом окупанти намагаються не відсвічувати

Ворожі штурмовики продовжують тактику інфільтрації в наші позиції, але далеко не заходять і можуть тижнями сидіти на одному місці.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

WorkUa Військовий юрист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

RobotaUa Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 121100 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Водій-механік

Львів

Військова частина А2678

RobotaUa Командир бойової машини, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Olx Електрик-моторист в батальйон зв’язку

від 21000 до 50000 грн

Дружківка

ПУБЛІКАЦІЇ