ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

МЗС анонсує запуск інформаційної кампанії на підтримку полонених українців

Новини
10 Грудня 2022, 21:30
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністерство закордонних справ з нагоди Дня прав людини анонсує запуск інформаційної кампанії Captured за кордоном, що буде присвячена українським військовим і цивільним, які перебувають у російському полоні.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

За словами першої заступниці міністра закордонних справ Еміне Джапарової, «захист прав українців та українок постійно перебуває у фокусі роботи керівництва держави та МЗС. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб повернути наших військовополонених, цивільних і політичних в’язнів».

«Впевнена, що кампанія Captured стане голосом усіх тих, кого росія тримає у своїх катівнях та в’язницях. Вірю, що ширша залученість наших іноземних партнерів на цьому треку допоможе пришвидшити процес обмінів полоненими та зберегти життя наших людей», – наголосила Еміне Джапарова.

Кампанія має на меті заручитися підтримкою громадянського суспільства та урядів інших країн, аби виступити єдиним фронтом на захист українських полонених.

У рамках кампанії буде створена онлайн-платформа з історіями полонених та інформацією про порушення росією фундаментальних норм і принципів міжнародного гуманітарного права та правил ведення війни.

Проєкт об’єднав зусилля МЗС, громадянського суспільства і родин полонених. Один зі співорганізаторів проєкту – правозахисна організація «Центр громадянських свобод», яка цьогоріч стала лауреатом Нобелівської премії миру.

Розробкою та візуальним оформленням кампанії займається креативна команда Saatchi & Saatchi Ukraine.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Навідник (ЗУ 23-2)

від 24000 до 55000 грн

Ковель

Краматорський прикордонний загін

Командир бойової машини, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Діловод, військовослужбовець (Excel, Word, IT)

від 20000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина А0693

Старший навідник механізованого відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Військовослужбовець Військової служби правопорядку

від 22000 до 60000 грн

Одеса

Південне територіальне управління Військової служби правопорядку

Такелажник, військовослужбовець ЗСУ

від 20460 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область