ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У держдумі рф пропонують не вважати злочинами будь-які дії рашистів на окупованих територіях України

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2022, 17:22

До державної думи рф внесено законопроєкт, у якому будь-які звірства російських окупантів на тимчасово окупованих територіях України не визнаватимуться злочинами, адже такі діяння «були спрямовані на захист інтересів рф», вважають так звані законотворці росії.

Власне кажучи, цим законопроєктом рашисти пропонують встановити, що кримінальне судочинство на територіях «нових регіонів», а насправді тимчасово зайнятих територіях чотирьох українських областей (частини Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей), здійснюється за правилами, встановленими кримінально-процесуальним кодексом російської федерації на період до 30 вересня 2022 року, тобто до так званого входження суверенних українських земель до складу країни-окупанта.

Водночас окупанти планують «запровадити положення, згідно з яким не визнаватиметься злочинним та караним діяння, вчинене на території нового суб’єкта російської федерації до 30 вересня 2022 року, якщо воно було спрямоване на захист інтересів рф або цих суб’єктів». Цинізм, звісно, зашкалює. Але це природний стан рашистів. Брехати, вбивати, гвалтувати та мародерити.

Безперечно, щоб притягнути російських військових до відповідальності, потрібно встановити факти та докази їхніх воєнних злочинів, вчинених на захоплених територіях України. Цей процес триває і він обов’язково буде завершений.

Ще одна цікава інформація, яку не можна оминути. Як стало відомо, на росії нещодавно заборонили в пропагандистських змі висвітлювати розвиток військово-політичної ситуації, стратегічної та оперативної обстановки, інформації про дислокування, чисельність та найменування підрозділів зс рф, фінансове забезпечення та навіть злочини в російській армії.

Тобто фактично заборонили говорити правду про реальну ситуацію на фронті у зв’язку з шаленими втратами окупантів на полі бою, масові протести «частково мобілізованих» росіян, критичний стан речей з їхнім забезпеченням. Рашисти усіма силами намагаються «придушити», за їхнім задумом, в зародку невдоволення гарматного м’яса. Але це їм мало що допомагає. Зрештою, і не допоможе.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Танки, бронемашини і 1150 військових: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу
Танки, бронемашини і 1150 військових: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 1150 військових та кілька одиниць бронетехніки.

50 кілометрів під наглядом: як українські розвідкрила перетворюють тил окупантів на суцільну кілзону
50 кілометрів під наглядом: як українські розвідкрила перетворюють тил окупантів на суцільну кілзону

На Новопавлівському напрямку українські розвідувальні БПЛА типу крило створили для ворога зону, в якій майже неможливо залишитися непоміченим.

Військова історія в почесних найменуваннях: 47-ма окрема артилерійська бригада імені Семена Лощенка
Військова історія в почесних найменуваннях: 47-ма окрема артилерійська бригада імені Семена Лощенка

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

24 людини загинули в Києві внаслідок російського удару 14 травня
24 людини загинули в Києві внаслідок російського удару 14 травня

24 людини, серед них 3 дитини, загинули в Дарницькому районі Києва через російський удар по багатоповерхівці 14 травня.

«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб
«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб

На Харківщині судитимуть двох чоловіків, яких обвинувачують у передачі фсб даних про позиції українських військових на Ізюмському напрямку.

Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101
Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101

Ракету Х-101, якою росіяни вдарили по житловому будинку в Києві, виготовили вже цього року — попри міжнародні санкції та обмеження.

ВАКАНСІЇ
Психолог

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина 2240 НГУ

Сапер

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Водій-електрик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Механік-радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Військовий перекладач з англійської

від 25000 до 55000 грн

Житомир

Військова частина А1262

Розвідник

від 45000 до 110000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

--- ---