Зустріч була запланована на 12 жовтня, але її відтермінували через зміну планів президента США Джо Байдена. Найближчим часом має бути…
У Києві в межах загальнонаціонального проєкту «Малюнок Герою» понад 1500 малюнків українських дітей вручили Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Це рекордна кількість дитячих робіт, які були передані військовим. Протягом пів року кожен маленький українець міг виразити свою вдячність сучасним героям, відправивши малюнок подяки.
Серед сотень дитячих робіт — малюнки сина Джамали, доньки Тоні Матвієнко, сина та доньки Світлани Тарабарової, сина Ганни Завальської, онука Ірини Данилевської та синів Маші Дідковської. Роботи надходили з усіх куточків України і навіть з-за кордону, де нині перебувають багато українських дітей.
— Дуже рада бути маленькою частинкою цього проєкту разом зі своїми дітками. Це позитивна енергія нашим захисникам. Розуміємо, що інколи воїнам важко, але малюнки нагадують, заради кого вони ризикують життям. Наші діти розуміють, у якій країні вони зростають, як треба любити та дякувати, — зауважила українська співачка Світлана Тарабарова.
Учасників громадської ініціативи нагородили почесними грамотами від начальника Головного управління розвідки генерал-майора Кирила Буданова. Також вручили емблеми розвідки з її головним символом — совою. Як відомо для дітлахів сова означає мудрість, а для ворогів —смерть. А мотивувати ЗСУ нищити противника на передовій допоможуть ті самі малюнки маленьких українців, які вже скоро будуть на позиціях наших воїнів.
«Ця громадська ініціатива дуже важлива, щоб ми завжди пам’ятали і весь світ бачив, за що бореться Україна. Маленькі українці так само за допомогою фарби борються із темним світом рашизму. Такі малюнки справді зігрівають душу наших захисників на позиціях. ЗСУ воюють не за щось ефемерне, а представляють цілу націю. Це те світло, якого ніколи не буде в загарбників, тому що наша війна визвольна», — сказав представник пресслужби ГУР МО Андрій Юсов.
Малюнки, які надіслали діти, отримали друге — цифрове життя. Команда фонду «Ціль» перетворила дитячі доробки у NFT, які невдовзі будуть продані на аукціоні криптобіржі. Кошти підуть на відновлення одного із закладів дошкільної освіти Чернігівської області. Цей дитячий садочок був зруйнований російськими загарбниками під час окупації. «Ми розробляємо архітектурне рішення Дитячого садочка майбутнього, який буде побудований відповідно до найкращих світових практик та стандартів, із дотриманням вимог енергоефективності. В умовах війни дитячий садок має бути максимально безпечним. Тобто з бомбосховищем, у який маленькі українці будуть спускатися під час повітряної тривоги», — співорганізатор проєкту.
Фото Тетяни Головатюк
Військовослужбовці російської федерації систематично обстрілюють населені пункти підконтрольного Силам оборони України району Курської області, фактично стираючи їх з лиця землі.
Центральне управління захисту прав військовослужбовців Міністерства оборони України за перші чотири місяці діяльності поновило права 851 військового та 57 родин захисників.
Народні депутати внесли зміни до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану.
Масованих обстрілів з боку російських окупантів зазнали населені пункти Куп’янського та Харківського районів.
Протягом минулої доби Миколаївська область зазнала ворожих обстрілів. Унаслідок атак є руйнування та постраждалі.
На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник зберігає військову присутність, з території рф активно застосовує авіацію, здійснює обстріли прикордонних населених пунктів.
Захищаємо світ
від 20000 до 120000 грн
Чернігів, Чернігівська область
від 20000 до 20000 грн
Рівне
Державна прикордонна служба України
Зустріч була запланована на 12 жовтня, але її відтермінували через зміну планів президента США Джо Байдена. Найближчим часом має бути…