У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Міністр цифрового розвитку росії, якого не існує (мається на увазі розвиток, бо міністр, на жаль, ще є, та, судячи з об’єму його обличчя, не бідує), заявив, що росія досягла «цифрового суверенітету» через те, що майже всі технологічні компанії припинили роботу в країні-терористі. росіяни від цього, звісно ж, тільки виграли: тепер мільйони IT-спеціалістів, яких ховало в підвалах гестапо силіконової долини, розправлять плечі та почнуть нечуваний розвиток всіляких комп’ютерних речей, там можна буде щось писати, якісь там кнопки натискати, коротше кажучи — буде просто гойда.
Інакше просто не вийде, не може бути, каже міністр шадаєв, а якщо хтось із «айтішніків» не впорається — він його з’їсть і мобілізує на його посаду іншого «айтішніка», і так буде, поки вони не винайдуть усі існуючі технології світу. Буде і свій «тристаграм», і «метил юніверс», «ліцокніга», «goolag» і багато-багато іншого.
Принаймні так у себе в голові це уявляє типовий російський бандит і дилетант, який отримав малозрозумілу для типового лохторату бандформування «єдіная росія» посаду через корупцію та непотизм. Рівень професійності в цієї, пробачте, людини приблизно на тому самому рівні, що й у колишнього міністра космічних штучок дмитра рогозіна, тобто трохи вищий за ніякий. «Міністр» не розуміє, що технології не беруться з нізвідки, і процес завжди рухається вперед. Це означає, що відсутність технологічного розвитку на росії обумовлена не міфічними монополіями заходу, а банальним низьким розвитком самої середньовічної бананової республіки під назвою «росія».
«Міністр» навідріз відмовляється усвідомлювати, що будь-який більш-менш освічений росіянин залюбки обміняє успішний стартап на квиток з тюрми народів і забуде про росію як про страшний сон — що і відбувалось практично з усіма випадковими технологічними проєктами, які з’являлись за порєбріком упродовж останнього десятиліття.
А причина цьому проста: мафіозна клептократія, яка є де-факто суспільно-політичним устроєм новітнього гулагу, аж ніяк не сприяє розвитку малого та середнього бізнесу. А тепер до цього додалась ще й економічна невизначеність, канали популяризації технологій на заході, чия аудиторія набагато більш платоспроможна та в цілому креативна. Прикладів сила-силенна, чого варта тільки найбільша російська соцмережа «ВКонтакте», яку рекетири фактично «віджали» у власника Павла Дурова, який змушений був тікати з країни і вже за кордоном створив один із найпопулярніших месенджерів — Telegram.
Сьогодні вершиною технологічного розвитку росії можна вважати «винаходи» рівня китайських «приблуд» з наліпкою російської компанії, які законодавчо змушують підприємців закуповувати за десятикратною ринковою ціною, після чого диво-пристрій збирає пил в кутку в очікуванні візиту комісара з гестапо — ось, пане гауляйтер, ваша диво-коробка, стоїть, не штрафуйте, будь ласка!
Прірва в технологіях відсталої бензоколонки з роками буде зростати. Вже зараз на росії відчувається брак електроніки, а найближчим часом гостро почне відчуватись і брак програмного забезпечення: наприкінці вересня компанія Microsoft заблокувала доступ російським користувачам до оновлень операційної системи Windows 10 та 11, а всі наступні операційні системи взагалі не будуть встановлюватись на комп’ютери, які є на території країни-терориста. Ось тоді росія розквітне!
Вчіться користуватись дерев’яними рахунками, «любі» росіяни. Подейкують, що це розвиває «смєкалочку».
Фото з російських ЗМІ
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
Водій-механік БМП
від 45000 до 110000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…