ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Енергетики, комунальники, ДСНС працюватимуть цілодобово; поступово підключаємо нові й нові райони – звернення Президента України

Новини
24 Листопада 2022, 0:44
Прочитаєте за: 3 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Українці! Українки!

Незламний народе незламної країни!

Щойно я звернувся до Радбезу ООН і закликав реагувати. Реагувати на російський терор. Одне крісло в Радбезі досі окуповане, і щось звідти намагалися сказати. Впевнений, російську брехню вже ніхто у світі чути не хоче. Реально це крісло порожнє.

Сьогодні Європарламент визнав Росію державою-терористом і закликав ЄС і держави-члени створити правову базу, щоб таке визнання працювало на національному рівні всюди у Європі й мало наслідки – саме юридичні наслідки, а не лише політичні.

А Росія – ніби весь світ не має значення – сьогодні ж продовжила свої ракетні атаки.

Сполучені Штати Америки оголосили про черговий пакет підтримки обсягом 400 мільйонів доларів. Усе необхідне, щоб ми могли захищати життя й свободу наших людей.

А Росія використала ракети для чергового удару по черговій лікарні й убила… немовля. Було обірвано життя, яке тривало лише два дні.

Сьогодні ми розгортаємо по всій країні «Пункти незламності», щоб підтримати наших людей, щоб дати тепло, електрику та зв’язок.

А Росія витрачає 67 ракет, щоб поцілити в саму основу життя будь-яких людей будь-де в Україні та провокує в країні блекаут.

Коли я отримував увечері звіти про перебіг відновлення енергопостачання, 11 областей мали позначку «вся область без електрики».

Станом на початок ночі поступово підключаємо нові й нові райони. Енергетики, комунальники, ДСНС працюватимуть цілодобово.

Київщина – почалося підключення побутових споживачів, вже 20% є.

Чернігівщина – складна ситуація, але шукають можливості дати напругу для людей.

Черкащина – вся критична інфраструктура працює, робимо все, щоб повернути енергію побутовим споживачам.

Одеська область – водопостачання підключене на 100%, тепло – 100%, побутові споживачі електрики – поки мало, тільки 10%. Але до ранку має бути більше.

Волинь – десятки тисяч споживачів підключено, працюємо щодо всіх інших.

Тернопільщина – підключаємо порайонно.

Львівщина – була повністю вимкнена. Станом на зараз 90% підключено.

Київ – дуже складна ситуація. Роботи триватимуть усю ніч. Очікуємо результат уже на завтра, на першу половину дня.

Так само в усіх інших містах і громадах, які постраждали чи залишилися без енергії. Ми робимо все заради людей.

А окупанти роблять усе, щоб люди страждали, щоб ми не могли навіть почути й побачити одне одного.

Сьогодні нашій команді вдалося повернути додому ще 36 українців. 35 військовослужбовців, один цивільний. Двоє офіцерів, 33 – рядові й сержанти. Попри все рятуємо наших людей і обовʼязково повернемо всіх полонених і депортованих.

Це дуже чітко все демонструє про нас і про них. Дуже точно про все свідчить. Російські окупанти так і не зрозуміли, що у них є лише сьогодні. А в нас із вами точно є завтра.

І я дякую всім, хто забезпечує це своєю хоробрістю та своєю результативністю!

Слава Україні!


Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Навідник артилерії (ЗСУ)

від 20000 до 130000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Інспектор прикордонної служби (Гвардія наступу “Сталевий кордон”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

WorkUa Бойовий медик

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Olx Електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Черкаси

Військова частина А3177