ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Черговий фейк кремля: роспропаганда поширює інформацію про офіційну відмову Хорватії в навчанні українських солдатів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Листопада 2022, 1:29

Центр протидії дезінформації виявив такий фейк.

Міністр оборони Хорватії написав лист президенту Хорватії з проханням взяти участь у військовій підготовці українців. Але президент Зоран Миланович через порушення процедури. Згідно Конституції, Україна має заключити з Хорватією міжнародний договір про співпрацю. Уряд Хорватії має внести пропозицію про навчання українських військових, парламент розглянути це питання, лише тоді президент має право погодитись.

Пропаганда, з посиланням на Washington Post, стверджує, що «Київ переживає складнощі через симпатію жителів Херсона до росії».

Насправді у статті автор розповідає про колаборантів, їхню взаємодію з росіянами, про некваліфікованих працівників, які за фінансову винагороду погоджувались на співпрацю з ворогом та отримували високі посади, а також про огиду звичайних людей до всього російського.

Став чемпіоном, а потім пробіг 10 кілометрів: наш військовий збирає нагороди після важкого поранення
Став чемпіоном, а потім пробіг 10 кілометрів: наш військовий збирає нагороди після важкого поранення

Підполковник ГУР МОУ Андрій Савенко після складної операції спочатку став чемпіоном з рукопашного бою, а потім долучився до забігу на 10 кілометрів у Чикаго.

«Альбатрос» не долетів: зенітники збили новітній російський дрон
«Альбатрос» не долетів: зенітники збили новітній російський дрон

Воїни 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку змогли уразити новітню розробку росіян — дрон-розвідник «Альбатрос 5М».

Румунія по $8000, а Угорщина по $15 000: на Закарпатті затримали переправників через кордон
Румунія по $8000, а Угорщина по $15 000: на Закарпатті затримали переправників через кордон

Організатори двох каналів здійснювали трансфер охочих у незаконний спосіб потрапити у ЄС через кордон з Угорщиною, ще одного — через кордон з Румунією.

«Найважче — чекати льотчика назад»: технік МіГ-29 Марія про службу в бригаді «Привид Києва»
«Найважче — чекати льотчика назад»: технік МіГ-29 Марія про службу в бригаді «Привид Києва»

Старший авіаційний технік МіГ-29 Марія розповіла про підготовку винищувачів до бойових вильотів і відповідальність за життя льотчика.

Яке коріння, таке й насіння: на Закарпатті затримали шпигуна, якого завербував батько з Калінінграда
Яке коріння, таке й насіння: на Закарпатті затримали шпигуна, якого завербував батько з Калінінграда

Затримали агента російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), який шпигував за оборонними заводами на заході України.

Ворог збирається бити по виробниках українських ракет — Президент
Ворог збирається бити по виробниках українських ракет — Президент

Одним із напрямків для подальших російських ударів по Україні обрано українські компанії, які демонструють прогрес у розвитку всіх типів ракетних технологій.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Оператор безпілотного летального апарату

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 100000 грн

Полтава, Полтавська область

Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Командир міномета

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Командир машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---