ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Затримано «високопоставлену» колаборантку у звільненій Снігурівці

Новини
18 Листопада 2022, 16:01
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Викрито ворожу поплічницю під час стабілізаційних заходів у звільнених районах Миколаївської області. Зловмисницею виявилась мешканка міста Снігурівка, яка приєдналась до окупаційної адміністрації держави-агресора та обіймала посаду «голови апарату» у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території Снігурівського району.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Перебуваючи на «посаді», колаборантка виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції. Також пропонувала «місця» у лавах окупаційної адміністрації та займалася документами, які були необхідні для видачі «гуманітарної допомоги» та грошей, що видавали окремій групі місцевого населення окупованої Снігурівки.

Колаборантка сприяла поширенню кремлівського режиму і підтримувала репресивні заходи рашистів на території регіону. До злочинної діяльності жінка намагалася залучати місцевих жителів, з якими проводила відповідні співбесіди та пропагувала нібито покращення життя і підтримку зі сторони російської федерації серед місцевих мешканців.

Після звільнення району зловмисниця намагалась втекти на тимчасово непідконтрольну територію на півдні України, де планувала уникнути правосуддя.

Проте не встигла. Наразі їй повідомлено про підозру за колабораційну діяльність. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Їй загрожує позбавлення волі строком до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади. Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності.


«Коли закінчиться війна?» — відповідь «Трампа» з 128-ї бригади побратими чують щодня
«Коли закінчиться війна?» — відповідь «Трампа» з 128-ї бригади побратими чують щодня

Пів року він прожив у бліндажі під Степногірськом, варив каву з дощової води й тепер має власний прогноз щодо завершення війни.

Тилова надбавка в 10 тисяч гривень: кому платитимуть
Тилова надбавка в 10 тисяч гривень: кому платитимуть

Військовослужбовці Сил оборони отримуватимуть нову виплату (тилова додаткова винагорода) у розмірі 10 тисяч гривень на місяць.

30-кілометрова «кілзона»: як ударні крила «Едельвейсів» випалюють ворожу логістику
30-кілометрова «кілзона»: як ударні крила «Едельвейсів» випалюють ворожу логістику

Підрозділи 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» перетворили 30-кілометрову смугу за лінією зіткнення на суцільну зону ураження.

«Я тобі зуби виб’ю»: росіяни влаштовують «голодні ігри» за бензин, поки чиновники заправляються без черги
«Я тобі зуби виб’ю»: росіяни влаштовують «голодні ігри» за бензин, поки чиновники заправляються без черги

Дефіцит палива у рф в останні тижні призвів до такої напруги, що почав загрожувати країні-агресору справжнім соціальним вибухом.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Начальник аптеки, фармацевт

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

WorkUa Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Olx Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

RobotaUa Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Olx Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Водій (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП