ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Повітряні Сили ЗСУ посилюватимуть роботу ППО на звільненій Херсонщині

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Листопада 2022, 15:02

Зі звільненням Херсона та Правобережжя Дніпра додалось роботи в українських захисників неба.

– Відповідно до рішень вищого військового керівництва засоби ППО будуть розташовані так, аби здійснювати прикриття звільнених територій. Це наша земля, і ми маємо її захищати. Ми посилюємо протиповітряну оборону та авіаційне винищувальне прикриття на цьому напрямку, – зазначив під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ речник Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат.

Він зауважив, що річка Дніпро стає фактично лінією бойового зіткнення на південному напрямку.  А противник має можливість укріплюватись на лівому березі.

–  росіяни будуть облаштовувати додаткові інженерні укріплення, зміцнювати берегову лінію засобами ППО і нарощувати їх на тому напрямку. Окрім того, над водою противнику буде легше виявляти цілі, що низько летять. Це несе нові виклики та загрози. Але ми їх знаємо і  маємо певний план дій щодо таких сценаріїв. Тож продовжуватиметься як авіаційна робота щодо протистояння ворогу, так і робота інших Сил оборони на цьому напрямку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
У Великдень українські бійці дозволили росіянам евакуювати тіла своїх бійців з поля бою
У Великдень українські бійці дозволили росіянам евакуювати тіла своїх бійців з поля бою

У Великдень бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила дозволили росіянам евакуювати тіла своїх бійців з поля бою.

Робота на випередження: наші бійці знищили 10 російських «ждунів»
Робота на випередження: наші бійці знищили 10 російських «ждунів»

Українські дронарі знищили десять російських безпілотників, які чекали у засідці.

«Пес вже згнив і на порозі чекає на свого господаря»: боєць «Бронсон» рятує тварин на фронті
«Пес вже згнив і на порозі чекає на свого господаря»: боєць «Бронсон» рятує тварин на фронті

Розвідник Lasar’s Group НГУ з позивним «Бронсон» рятує тварин від загибелі на фронті, а потім передає волонтерам.

«Потрібно, щоб мої діти жили у вільній країні»: Артем подолав 2000 кілометрів, щоб долучитися до ЗСУ
«Потрібно, щоб мої діти жили у вільній країні»: Артем подолав 2000 кілометрів, щоб долучитися до ЗСУ

Артем виїхав з окупованої росією території й подолав дві тисячі кілометрів, щоб долучитися до лав Збройних Сил України.

«Зрозуміла, що не зможу без військових, що це моє»: Надія стала військовим капеланом
«Зрозуміла, що не зможу без військових, що це моє»: Надія стала військовим капеланом

Надія — молодший лейтенант і військовий капелан 159-ї окремої механізованої бригади.

ВАКАНСІЇ
Військовий зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Командир взводу

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Костянтинівка

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Механік радіолокаційної станції

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Номер обслуги 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---