ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Вже понад 44 тисячі жителів звільнених територій отримали кеш-підтримку від міжнародних організацій

Новини
12 Листопада 2022, 3:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

На деокупованих територіях триває виплата одноразової грошової допомоги від міжнародних організацій, зокрема 1200 гривень від Товариства Червоного Хреста України та 2200 гривень від Міжнародної організації з міграції. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Через відділення Укрпошти гроші вже отримали понад 44 тисячі громадян на загальну суму близько 63 млн гривень.

У Харківській області від ТЧХУ допомогу виплачено майже 33 тисячам осіб на більш ніж 40 млн гривень.

На Донеччині виплати від Червоного Хреста отримали близько 6,5 тисячі місцевих мешканців на загальну суму більш як 7 млн гривень, від МОМ – майже 3 тисячі осіб на понад 6 млн гривень.

На звільнених територіях Херсонщини від ТЧХУ одноразову допомогу виплачено більш ніж 5 тисячам громадян на суму близько 5 млн гривень, від Міжнародної організації з міграції кеш-підтримку отримали понад 2 тисячі осіб загалом майже на 4 млн гривень.

Мінреінтеграції продовжує перемовини з міжнародними партнерами щодо розширення програм із грошової підтримки внутрішніх переселенців.


Генштаб ЗСУ: російська армія втратила за добу танки, РСЗВ та 1330 військових
Генштаб ЗСУ: російська армія втратила за добу танки, РСЗВ та 1330 військових

Російська окупаційна армія за минулу добу втратила в Україні 1330 одиниць особового складу, два танки та чотири бойові броньовані машини.

Десять місяців шпигував за ТЦК на Волині: адміністратора Viber-групи викрили і засудили до 5 років з випробувальним терміном
Десять місяців шпигував за ТЦК на Волині: адміністратора Viber-групи викрили і засудили до 5 років з випробувальним терміном

До п’яти років ув’язнення засудили адміністратора Viber-групи з Волині, через яку поширювали інформацію про місця перебування військовослужбовців ТЦК та СП.

«У моєму батальйоні багато бійців, які повернулися після СЗЧ»: комбат 34-ї бригади морської піхоти
«У моєму батальйоні багато бійців, які повернулися після СЗЧ»: комбат 34-ї бригади морської піхоти

Вибір військової частини для повернення на службу після самовільного залишення частини прямо залежить від справедливого і людяного ставлення з боку командирів.

Володимир Зеленський: новим Головнокомандувачем ЗСУ стане Михайло Драпатий
Володимир Зеленський: новим Головнокомандувачем ЗСУ стане Михайло Драпатий

Президент України Володимир Зеленський оголосив про рішення призначити генерал-майора Михайла Драпатого Головнокомандувачем Збройних Сил України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Сапер (військова служба за контрактом)

від 25000 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

RobotaUa Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 30000 грн

Полтава

Військова частина А4759

RobotaUa Медсестра в ЗСУ

від 21000 до 51000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

ПУБЛІКАЦІЇ