ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На нещодавно звільнених територіях чотирьох областей викрито 227  колаборантів

Новини
10 Листопада 2022, 14:04
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це повідомив речник Служби безпеки України Артем Дехтяренко під час брифінгу представників Сил оборони та безпеки України в Military Media Center.

«На нещодавно звільнених територіях Донецької, Луганської, Харківської та  Херсонської областей викрито 227 осіб із числа колаборантів», – сказав він.

Артем Дехтяренко розповів, що одному з колаборантів, мешканцю Луганщини, нещодавно було оголошено вирок за відповідну діяльність.

«Чоловік передавав представникам російської окупаційної армії інформацію про підрозділи ЗСУ, які захищали Луганщину. За свою допомогу він хотів грошей та посад в окупаційній адміністрації, а натомість отримав 12 років тюремного ув’язнення від українських правоохоронців», — повідомив речник СБУ.

Він також зазначив, що робота з викриття колаборантів триває. «Українські спецслужби повністю володіють картиною того, що відбувається на тимчасово окупованих територіях. Нам поіменно відомий кожен колаборант, усі його установчі дані, коло спілкування і навіть маршрути переміщення. Питання притягнення цих осіб до відповідальності – це питання часу», – наголосив Артем Дехтяренко.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Луцьк

Старобільський РТЦК та СП

Планшетист, військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Рівне

Військова частина А3395

Навідник-оператор, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 30000 грн

Полтава

Військова частина А4759

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область