ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами захисників з бригади імені короля Данила

Новини
2 Листопада 2022, 15:55
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Під час зустрічі більшість часу присвятили розбору індивідуальних ситуацій і надання відповідної консультаційної допомоги.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Юрист Координаційного штабу роз’яснив присутнім процедурні аспекти отримання статусу та посвідчення учасника бойових дій, а також нюанси налагодження комунікації родичів військовослужбовців з командуванням військових частин.

Радник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Іван Ангелін розповів, що з 2014 року ведеться інтерактивна карта бойових зіткнень і місць загибелі українських оборонців. Після деокупації та проведення стабілізаційних заходів певної території на ній розпочинає роботу група представників Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, спільно з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста. Проводиться пошук та ексгумація тіл загиблих, а згодом обмін з ворожою стороною «тіло на тіло».

Також обговорювалися тонкощі проведення процедури звірок ДНК. Рідні воїнів дізналися, що мають право запросити проведення повторних експертиз за державний кошт у разі виникнення сумнівів щодо достовірності попередніх.

На зустрічі були присутні представники ГУР МОУ, СБУ, Сухопутних військ ЗС України, Головного слідчого управління Нацполіції, Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.


Був бункер, а став окоп: український літак авіаударом «склав» ворожий бункер в зоні відповідальності 58-ї бригади
Був бункер, а став окоп: український літак авіаударом «склав» ворожий бункер в зоні відповідальності 58-ї бригади

В зоні відповідальності 3 мотопіхотного батальйону 58 ОМПБр авіаударом було знищено виявлений бункер окупантів, в якому вони ховались та накопичувались.

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, станцію РЕБ і підрозділ розвідки окупантів у Севастополі
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, станцію РЕБ і підрозділ розвідки окупантів у Севастополі

У ніч на 3 липня підрозділи Сил оборони України уразили низку важливих об’єктів російських окупантів у тимчасово окупованому Криму та на інших напрямках.

Бойові виплати, тилова надбавка: що передбачає нова система додаткових грошових винагород
Бойові виплати, тилова надбавка: що передбачає нова система додаткових грошових винагород

У Силах оборони України оновили правила виплат додаткових грошових нагород для військовослужбовців.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Командиp гаpмати, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

409 окремий стрілецький батальйон

RobotaUa Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Черкаси

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

RobotaUa Оператор БПЛА (контракт ЗСУ)

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

RobotaUa Пілот DJI Mavic, військовослужбовець

від 20000 грн

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада "Холодний Яр"

WorkUa Водій, механік технічного обслуговування

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр