ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На площі Лесі Українки в Мадриді урочисто підняли український прапор

Новини
2 Листопада 2022, 1:12
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На площі Лесі Українки біля Посольства України в Мадриді за участі діаспори відбулася церемонія підняття прапора України. Про це повідомляє Посольство України в Іспанії.

За рішенням мера міста Мадрид Хосе Луїса Мартінеса Альмейди до 250 днів від початку героїчного протистояння України російському вторгненню було повністю реконструйовано площу Лесі України та встановлено флагшток заввишки 5 метрів, на якому від сьогоднішнього дня майорітиме прапор України.

У своєму виступі Посол України Сергій Погорельцев подякував мерії міста та особисто меру за допомогу, яка надається з перших днів повномасштабної війни українцям, які вимушені були тимчасово залишити свої домівки, а також за гуманітарну допомоги, яка направляється в Україну.

«Дуже символічно, що саме сьогодні, коли Україна 250 днів протистоїть російській повномасштабній агресії, ми підіймаємо прапор нашої країни, як символ свободи, незламності та боротьби за незалежність», – зазначив Сергій Погорельцев.

«Мадрид надавав і продовжуватиме надавати всю необхідну підтримку українцям, які сьогодні проживають в місті, та необхідну гуманітарну допомогу, стільки, скільки буде необхідно, до повної перемоги України над ворогом», – наголосив мер міста Хосе Луїс Мартінес Альмейда.

Віцемер Бегонья Віласіс, зі свого боку, підкреслила, що Україна сьогодні бореться не лише за свою свободу, вона воює за незалежність всієї Європи, її цінності, права та свободи.

У церемонії підняття прапора взяли також участь представники мерії, громадських кіл, української діаспори та провідних ЗМІ Іспанії. Вероніка Слюзалек та дитячий гурт «Передзвін» виконали Державний Гімн України та кілька українських пісень.


Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця
Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця

Бійці роти безпілотних наземних систем «Асгард» 153-ї механізованої бригади евакуювали з поля бою загиблого побратима на Оріхівському напрямку.

Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях
Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях

В межах виконання безстрокової операції СБС по Криму та іншим тимчасово окупованим територіям за останні 72 години було уражено 12 енергетичних об’єктів.

Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача
Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача

Оператори безпілотного підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії показали приклад майстерності і змогли врятувати свою техніку від ворога.

Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 69 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 20 разів на Слов’янському напрямку.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Пілот FPV дрону, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада Холодний Яр

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 24000 до 124000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Olx Сапер. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

ПУБЛІКАЦІЇ