ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Голова Львівської обласної військової адміністрації зустрівся з армійськими спортсменами, які стали чемпіонами світу з кульової стрільби

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Жовтня 2022, 12:55
Фото із сайту Львівської ОВА

Учора голова Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з переможцями чемпіонату світу з кульової стрільби — спортсменами Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України Павлом та Юлією Коростильовими. Брат і сестра вибороли дві золоті медалі з-поміж 1050 стрільців із 88 країн світу. Павло здобув ліцензію на участь в Олімпійських іграх у 2024 році. На зустрічі були присутні начальник НСБ ЛВС МО України полковник Руслан Сеник, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОВА Роман Хім’як, тренери чемпіонів та почесні гості.

Фото із сайту Львівської ОВА

Максим Козицький подякував за високі результати стрільцям та їхнім наставникам, зокрема батькам спортсменів, які тренують сина й доньку. Також він пообіцяв, що ЛОВА зробить все, щоб сприяти спортсменам у належній підготовці до Олімпійських ігор.

Фото із сайту Львівської ОВА

— На міжнародних змаганнях українські спортсмени показують результат не лише за себе. Вони також виступають за тих 154 спортсменів та тренерів, яких вбила poсія. За кожної нагоди нагадуйте світовій спільноті, що представникам держави-терориста, яка вбиває мирне населення й порушує всі закони та звичаї війни, не місце у світовому спорті, — сказав Максим Козицький.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«В Угорщину — по трубі»: на Закарпатті судитимуть учасника схеми втечі ухилянтів

Правоохоронці скерували до суду справу мешканця Львівщини, якого обвинувачують в організації незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордон

«Одягли пончо, і думали, що ми їх не бачимо»: на Північно-Слобожанському напрямку росіяни повірили у свою невидимість
«Одягли пончо, і думали, що ми їх не бачимо»: на Північно-Слобожанському напрямку росіяни повірили у свою невидимість

На Північно-Слобожанському напрямку кожен рух окупантів відстежують дронами, а потім знищують безпілотниками.

«Бабусю, покладіть спочатку поранену»: НРК врятував одразу чотирьох цивільних на Лиманщині
«Бабусю, покладіть спочатку поранену»: НРК врятував одразу чотирьох цивільних на Лиманщині

Бійці полку безпілотних систем «Kraken 1654» провели унікальну триетапну операцію з порятунку із зони бойових дій одразу чотирьох цивільних.

ГУР попередило про тривалу атаку: росія готує масований удар ракетами й балістикою
ГУР попередило про тривалу атаку: росія готує масований удар ракетами й балістикою

Росія розпочала комбіновану повітряну атаку по Україні, яка може тривати довгий час і включати кілька хвиль ударів.

«Одна ракета — один „Шахед“»: пілот МіГ-29 за тиждень збив п’ять ворожих дронів
«Одна ракета — один „Шахед“»: пілот МіГ-29 за тиждень збив п’ять ворожих дронів

Льотчик-винищувач на позивний WEST із бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід» нищить російські ударні дрони просто в небі.

Масована повітряна атака: велика кількість «Шахедів» рухається від кордону з Білоруссю
Масована повітряна атака: велика кількість «Шахедів» рухається від кордону з Білоруссю

Сьогодні від ранку противник здійснює масовану повітряну атаку на Україну і намагається змінити тактику застосування «Шахедів».

ВАКАНСІЇ
Кулеметник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Укладач парашутів, військовослужбовець

від 23000 до 28000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Командир взводу радіотехнічного забезпечення

від 24000 до 27 грн

Умань

Військова частина А2614

Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 Окрема Бригада ТрО ЗСУ

--- ---