ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Брудна бомба» як спосіб впливу на внутрішнього та зовнішнього споживача інформації – Роман Безсмертний

Новини
29 Жовтня 2022, 13:52
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У сьогоднішньому інтерв’ю для АрміяInform політик, дипломат, науковець Роман Безсмертний, коментуючи численні рашистські заяви про «брудну бомбу» наголосив, що наратив про нібито бажання України її застосувати – це  черговий етап інформаційно-психологічної війни росії проти України й усього світу.

Роман Безсмертний вважає, що він спрямований на кілька споживачів, головним чином — на власних співвітчизників, які живуть у російській федерації. Це допомагає владі тримати їх у мобілізаційному руслі й не перемикатися на тему численних похоронок, які приходять по загиблих у війні військовослужбовцях.

Іншими об’єктами пропагандистської атаки є країни Заходу, котрих, залякуючи атомним армагедонном, військово-політична верхівка рф бажає підштовхнути до переговорів.

— Очевидно, що теза про «брудну бомбу» — спроба покласти меню на стіл переговорів, яких дуже зараз домагається кремль, не знаючи як їх розпочати. Росіяни бажають підштовхнути світ до думки, що треба сідати, обговорювати цю тему. Мовляв, питання ядерної безпеки набагато важливіше, ніж окупація якоїсь там частини України. Ось сценарій, який малюють у кремлі, — резюмує політик.

На його думку, абсолютно своєчасною і конкретною стала інформаційна нота, котру нещодавно підписали й оприлюднили міністри закордонних справ Франції, Великої Британії та Сполучених штатів Америки. Вони абсолютно чітко поставили крапки над «і» стосовно того, хто агресор, хто винуватий в ситуації, яка склалась, хто має і хто погрожує світу ядерною зброєю.

 

Кореспондент АрміяInform

«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Болград, Одеська область

Медик (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Оператор-розвідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Оператор ПТРК, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

DevOps engineer, військовослужбовець

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Бойовий медик взводу 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область