ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Судитимуть двох екснардепів, які прийшли в лютому на Київщину разом з військами окупантів

Новини
28 Жовтня 2022, 16:53
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Скеровано до суду обвинувальний акт в порядку спеціального досудового розслідування стосовно двох колишніх народних депутатів та псевдопосадовиці «днр» за фактом державної зради і незаконного перетину державного кордону України.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Розслідуванням встановлено, що у лютому 2022 року в супроводі російських військових підозрювані незаконно перетнули державний кордон України. Вони приїхали до села Катюжанка Вишгородського району Київської області, яке на той час перебувало під окупацією збройних сил рф, для пропаганди «идеи русского мира» серед місцевого населення.

Підозрювані закликали жителів Київщини підтримувати окупаційну владу та визнати її легітимність, а також активно роздавали інтерв’ю антиукраїнського характеру представникам ЗМІ країни-агресора.

Крім того, підозрювані відвідали штаб окупантів, що базувався на території сільської школи. Там солдати збройних сил рф обладнали бойові позиції для військової техніки, зберігали зброю, боєприпаси та пальне. На шкільному стадіоні був їх посадковий майданчик для ворожих гелікоптерів та бойові позиції РСЗВ «Град». Звідти окупанти кожну ніч вели обстріли позицій ЗСУ. Також на території школи були приміщення для допитів громадян України, зокрема полонених.


Бійці 5-ї штурмової бригади показали «сафарі» на російських піхотинців
Бійці 5-ї штурмової бригади показали «сафарі» на російських піхотинців

Українські оператори БПЛА влаштовують на російських окупантів справжнє «сафарі».

141-ша бригада перехопила ініціативу: ворог відмовляється від масштабних штурмів
141-ша бригада перехопила ініціативу: ворог відмовляється від масштабних штурмів

Підрозділи 141-ї бригади перехопили ініціативу на Олександрівському напрямку, контратакують ворога та руйнують його логістику.

Заробляв великі гроші та обіймав керівні посади, а у підсумку опинився в українському полоні — сповідь окупанта
Заробляв великі гроші та обіймав керівні посади, а у підсумку опинився в українському полоні — сповідь окупанта

До українського полону потрапив росіянин, який обіймав у рф керівні посади у бізнесі, проте через фінансові проблеми опинився на війні.

Пам’яті колумбійського морпіха Джана Себастьяна Рестрепо Мазо (позивний «Онікс»)
Пам’яті колумбійського морпіха Джана Себастьяна Рестрепо Мазо (позивний «Онікс»)

Колумбієць добровільно долучився до українських Сил оборони, був еталонним воїном та побратимом.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій трала, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Olx Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Olx Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

WorkUa Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

RobotaUa Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

Olx Начальник групи,військовослужбовець в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

ПУБЛІКАЦІЇ
«У механізмі повернення із СЗЧ все круто зробили»: рапорт до 46-ї бригади ДШВ «Лісник» оформив за 5 хвилин
«У механізмі повернення із СЗЧ все круто зробили»: рапорт до 46-ї бригади ДШВ «Лісник» оформив за 5 хвилин

Це дозволяє поновитися до обраної бригади зручно і швидко, уникаючи зайвого клопоту та неприємної бюрократичної тяганини. Про це в коментарі АрміяInform розповів військовослужбовець 46 окремої аеромобільної Подільської…