За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Румунія підписала угоду про співпрацю із Євроатлантичним координаційним центром реагування на стихійні лиха НАТО з метою навчання парамедиків для українських служб швидкого реагування.
Як повідомляє пресслужба НАТО, цей тренінг допоможе підвищити спроможність української медичної системи в умовах широкомасштабної збройної агресії Росії проти України. Навчання проходитимуть у Румунії за сприяння департаменту з надзвичайних ситуацій міністерства внутрішніх справ країни.
Румунія та Євроатлантичний координаційний центр реагування на стихійні лиха НАТО через Трастовий фонд реагування на пандемію фінансуватимуть навчання та матеріально-технічну підтримку.
На церемонії підписання угоди були присутні державний секретар міністерства внутрішніх справ Румунії Раед Арафат, постійний представник Румунії при НАТО, посол Дан Некулаеску та Тім Ланнан, голова Євроатлантичного центру НАТО з координації реагування на катастрофи.
@armyinformcomua
Загалом від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень. Російські загарбники завдали 90 авіаційних ударів, застосувавши 166 КАБ. Крім цього, росіяни задіяли для ураження 1116 дронів-камікадзе та здійснили 4485 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.
Українські військові мають можливість лікуватися після поранень за кордоном та отримувати такі самі виплати, які б вони отримували під час лікування в Україні.
Через високу радіоактивність частину документів, пов’язаних із ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року, знищили.
В інтересах Війська Польського уряд країни санкціонував укладання угоди на виробництво мобільної безпілотної розвідувальної системи Tarantula.
Знаєте, як звучить тиша? Це такий звук, якого не було в Києві в ніч із 23 на 24 квітня 2025 року.
«Гарантований» виїзд до Польщі вартістю 15 тисяч доларів США, що передбачав екстремальний етап подорожі на мотоциклах через волинські ліси, завершився провалом. Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) у тісній взаємодії зі Службою безпеки України викрили на організації цієї схеми високопоставленого правоохоронця — начальника одного з відділів правоохоронного органу на Київщині.
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…