ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генсек НАТО про рф: Жодна країна не повинна допомагати агресору в незаконній війні. Це неприпустимо

Новини
26 Жовтня 2022, 15:33
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, який бере участь у навчаннях НАТО Neptune Strike 2022 у Середземному морі, заявив, що жорстока та незаконна агресія рф проти України зазнає переломного моменту.

Про це повідомляє пресслужба Північноатлантичного альянсу.

«Президент путін реагує на свої невдачі на полі бою з більшою агресією: удари по цивільному населенню, по цивільній енергетичній інфраструктурі. І безпілотники та ракети по житлових кварталах. Тепер росія неправдиво стверджує, що Україна готується застосувати радіологічну «брудну бомбу» на власній території. Члени НАТО відкидають це явно неправдиве звинувачення», – наголосив Єнс Столтенберг.

Говорячи про удари росії по Україні із використанням іранських безпілотних літальних апаратів «Шахед», Генсек НАТО зазначив: «Останніми днями ми також бачили, як Іран надає військову підтримку російським військовим зусиллям. Це неприпустимо. Жодна країна не повинна допомагати агресору в незаконній війні. Тому я вітаю те, що члени Альянсу та Європейський Союз запроваджують жорсткі санкції проти Тегерану».

Єнс Столтенберг наголосив, що НАТО не є стороною війни в Україні. Разом із тим, офіційний Київ і надалі отримуватиме допомогу від членів Альянсу.

«Ми продовжуватимемо підтримувати фундаментальне право України на самозахист. Скільки буде потрібно», – резюмував Єнс Столтенберг.


Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Розвідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Інженер дронів DJI у Миколаїв

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

123 ОБрТрО

WorkUa Кулеметник

від 50000 до 100000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Olx Інспектор прикордонної служби (1 прикордонний загін)

від 25000 до 125000 грн

Рівне, Рівненська область

WorkUa Медична сестра, фельдшер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Водій

від 50000 до 130000 грн

Вінниця

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО