Він входить до Об’єднаного командно-штабного коледжу Академії оборони Великої Британії. За результатами навчання він отримав Thales Prize як найкращий міжнародний…
Український народ – незламний, це вже зрозумів увесь світ. Якби ворог підступно не намагався ламати нас, усі його спроби розбиваються об великий дух нашого народу, нашу єдність.
Творчі люди завжди особливо переживають усі зміни, які відбуваються в світі. Широкомасштабна війна росії проти України не стала виключенням, і українські майстрині теж відреагували на жахи, які приніс ворог на нашу землю, щоправда, по-особливому.
Пані Олена виготовляє ляльок вже третій рік. За цей час їй вдалося створити їхній власний образ, за яким впізнають робити майстрині. Після широкомасштабного вторгнення росії до України, жінка тривалий час не хотіла нічого створювати, але потім знайшла у собі сили творити щось нове.
– Перша лялька, яку я створила через місяць широкомасштабного вторгнення, була українкою в національному одязі. Пізніше до мене звернулася волонтерка, яка побажала, щоб у їхньому домі був символ незламності, мужності та героїзму українських захисників. Так і з’явилася перша дівчинка-захисниця, – розповіла майстриня Олена кореспондентці АрміяInform.
На сьогодні Олена створила 8 ляльок-захисниць, а це майже повне відділення. Зовсім скоро до жіночого лялькового відділення приєднається перший захисник. Жінка впевнена, що такі ляльки будуть приносити щастя і мир у дім українців, оберігаючи їх від ворогів.
Авторські роботи у вигляді бойових гусаків створила Наталія Дремлюга. З початком широкомасштабного вторгнення жінка активно долучилася до волонтерських організацій, де шила балаклави та розвантажувальні жилети, але хотіла робити щось за своєю спеціальністю, аби допомогти людям морально.
– Бойових гусаків вирішила створити після заяви представника міноборони росії про розробку в Україні біологічної зброї та перенесення її перелітними птахами. Спочатку вони були більш схожими до гусаків: з лапами і крилами, але у військовій формі. Згодом вирішила робити крила більш схожі до рук і з м’язами. Пізніше самі українці надихнули створити гуску-захисницю, аби нашому бойовому гусаку була пара.
Вікторія – корінна жителька Миколаєва. З початком широкомасштабного вторгнення росії до України 6 місяців жила під постійними обстрілами, адже село, в яке вони перебралися з рідними, знаходиться майже у прифронтовій зоні. Пізніше вирішила переїхати до Вінниці, де почала знову працювати, але вже у новому форматі – робити людям патріотичні татуювання.
– Я колись мріяла, що до мене на сеанси будуть приходити люди з усієї України. Саме так і сталося. Тепер я маю знайомих з Донецької, Харківської, Луганської областей. Навіть попри ті жахи, які вони розповідають, вони не втрачають віру у нашу Перемогу, допомагають армії, як можуть, і підтримують одне одного. Усі хочуть прикрасити своє тіло символом, котрий засвідчить, що вони українці.
Таких людей, як ці жінки, по всій Україні багато. Усі українці мають один стимул – працювати задля допомоги захисникам і захисницям. А своїми творчими виробами наші люди надихають і підтримають усіх громадян, тим самим демонструючи усьому світу незламний дух українців.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що вітчизняна система реабілітації має стати однією з найкращих в Європі.
Боєць підрозділу «Оріон» бригади «Помста» на псевдо «Бас» перекваліфікувався з піхотинця на оператора БПЛА, бо хотів нищити якомога більше ворогів.
Від початку доби на фронті відбулося 61 бойове зіткнення, найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Лиманському напрямках.
Кулеметник
від 20100 до 120000 грн
Київ
Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади
Оператор відділу розвідки та корегування БпАК
від 50000 до 120000 грн
Тисмениця
Івано-Франківський РТЦК та СП
Він входить до Об’єднаного командно-штабного коледжу Академії оборони Великої Британії. За результатами навчання він отримав Thales Prize як найкращий міжнародний…