ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окупанти намагатимуться забрати чоловіків у свою армію, уникайте цього, як можете — Президент України

Новини
19 Жовтня 2022, 23:15
Прочитаєте за: 3 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Українці! Українки!

Сьогодні був доволі продуктивний день.

Зустрівся з єврокомісаром з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями. Подякував пану Ленарчичу за всю допомогу, що була надана за час повномасштабної війни.

Обговорили, які ще гуманітарні потреби нашого народу можуть бути задоволені з допомогою наших європейських друзів. Звичайно, торкнулися енергетичної ситуації.

Говорив сьогодні з Президентом Туреччини. Подякував за підтримку нашої територіальної цілісності. Обговорили ключові безпекові питання, що постали зараз перед Україною й усім нашим регіоном.

Ключові теми — зусилля для подальшого звільнення наших людей із російського полону, оборонна співпраця, експорт українського продовольства.

Провів переговори з міністром закордонних справ Греції — він прибув із візитом до Києва вже втретє за час із 24 лютого.

Подякував Греції за підтримку в оборонній сфері. Домовилися про посилення нашої взаємодії у двосторонніх відносинах і на рівні Євросоюзу, а також на рівні НАТО.

Завтра братиму участь у саміті Європейського Союзу — звертатимусь до партнерів. Ключова тема, звісно, — виклики нашій енергетиці, українській та європейській. Будемо реагувати спільно на терористичну загрозу.

Сьогодні ж в Офісі відбулася зустріч Андрія Єрмака з представниками посольств Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів та Іспанії щодо посилення нашої протиповітряної та протиракетної оборони.

Працюємо для того, щоб гарантувати повну безпеку українському небу. Ми вже маємо суттєві результати: протягом місяця збито 233 «Шахеди» й десятки ракет. Лише за сьогодні й лише на Київському напрямку знищено 10 іранських дронів. Ще 11 «Шахедів» збито завдяки воїнам повітряного командування «Південь». Я дякую, хлопці, за чудову роботу!

Є результати й на інших напрямках. Але, на жаль, є і влучання. Є нові пошкодження критичної інфраструктури. Цієї доби три енергетичні об’єкти були знищені ворогом.

Звичайно, ми зробимо все можливе, щоб відновити нормальні енергетичні можливості нашої країни. Але для цього потрібен час. І для цього потрібні наші з вами спільні зусилля. Завтра — ще більше, ніж раніше.

Будуть роз’яснення і від керівників обласних адміністрацій, і від урядовців, але загалом потрібно вже із 7-ї ранку завтрашнього дня особливо свідомо ставитися до споживання електрики.

Будь ласка, не вмикайте зайву електротехніку. Будь ласка, обмежуйте споживання електрики тією технікою, яка потребує багато енергії. Завтра дуже важливо, щоб споживання було максимально свідомим, тоді й графіки стабілізаційних відключень будуть коротшими.

Провів сьогодні загальну нараду з питань енергетики — Офіс, уряд, енергокомпанії. Готуємося до всіх можливих сценаріїв з огляду на зимовий сезон. Виходимо з того, що російський терор буде спрямований на енергообʼєкти, поки з допомогою партнерів не забезпечимо можливість збивати 100% ворожих ракет і дронів.

Окремо сьогодні хочу звернутися до наших людей у тимчасово окупованих районах півдня та сходу України. Найближчим часом окупанти намагатимуться забрати чоловіків у свою армію. Всюди так само, як у Донецьку й Луганську. Будь ласка, уникайте цього так, як можете. Намагайтеся виїхати з окупованої території.

Якщо ж ви не можете цього зробити й опинитеся в російських військових структурах, за першої ж нагоди намагайтеся скласти зброю та прийти на українські позиції. І головне — бережіть своє життя. І обов’язково допомагайте іншим нашим людям, які поруч із вами. Наше спільне завдання — вистояти. Вистояти проти цих неадекватів…

Росія півроку цуралася навіть слова «війна», карала за нього своїх же людей кримінальними справами, а тепер сама ж оголошує воєнний стан на окупованій території.

Окупанти самі принесли війну на нашу землю під свою постійну брехливу тріскотню про нібито переговори, а тепер підписують якісь укази, що закріплюють війну.

Ну, що можу сказати, — просто істерика у «товаріщєй чєкістов». Істерика, яка буде то більшою, що ближчою буде поразка Росії.

Увечері підписав черговий указ про нагородження наших воїнів. Державними нагородами сьогодні відзначений 71 військовослужбовець Збройних Сил України.

Дякую кожному й кожній, хто воює й працює заради України! Дякую увсім, хто допомагає нашому захисту!

І окремо хочу подякувати за те, що саме український народ став цьогоріч лауреатом особливої відзнаки Європарламенту — премії Сахарова. Ця нагорода щорічно вручається тим, хто зробив найбільший внесок у захист демократії, людських прав і європейських цінностей. Справді важливо, що у Європі цьогоріч відзначені всі українці й українки — мільйони наших людей, що так сміливо захищають свободу.

Слава нашому прекрасному народу!

Слава Україні!

Джерело: Офіс Президента України


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець (40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта)

від 50000 до 120000 грн

Первомайськ (Миколаївська обл.)

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Стpілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій механізованої роти

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Начальник електpостанції, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення