ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Особливий обмін полоненими: 108 наших жінок на волі – фоторепортаж

Новини Репортажі з місця подій
17 Жовтня 2022, 22:08
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сльози, щастя та емоції переповнюють наших українських жінок. Важко уявити, через що їм довелося пройти. Але тепер вони на волі і з нетерпінням чекають зустрічі із своїми близькими. 

Кореспондент АрміяInform побувала на місці події під час чергового обміну полоненими, у результаті якого Україна повернула з російського полону 108 жінок.

Українські дівчата до останнього не знали, що їдуть на обмін. Їх перевозили із закритими очима та зав’язаними руками.

Вікторія Обідіна – військова медикиня

– Головні убори були натягнуті на очі, щоб ми не могли бачити дороги, руки зав’язані. Ми дивилися лише вниз. Потім, коли вже побачили трохи дорогу, зрозуміли, що їдемо в Запоріжжя, – говорить Вікторія Обідіна – військова медикиня. – У нас забрали прикраси, документи. Зараз у мене нічого немає, навіть рюкзак, з яким я їхала в Таганрог, де була гуманітарка, мені не повернули.

Тетяна Васильченко із медбатальйону «Госпітальєри»

– Я щаслива і вдячна всім, хто мав стосунок до обміну, який відбувся сьогодні. Місяці проведені там були жахливими, в першу чергу важко було морально, тому що поруч було все чужим. Фізично жінок не чіпали, – розповідає Тетяна Васильченко із медбатальйону «Госпітальєри». – Нам казали, що про нас всі забули, кинули на призволяще. Нам пропонували російське громадянство і співпрацю. Але я знаю, що ніхто не пішов на це. Був шантаж – рідними, дітьми. Проте нам просто в якийсь момент треба було зрозуміти, що все це психологічний вплив і потрібно зберігати спокій. Ми знали, що нас чекають і люблять, нас ніхто не забуде.

На жінок чекає медичний огляд та реабілітація. Втомлені, але щасливі, вони нарешті вдома…

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Лікар сімейної медицини

від 23000 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Стрілець

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Операційна сестра, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615