ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дмитро Кулеба закликав держави ЄС прискорити надання Україні систем протиповітряної оборони

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Жовтня 2022, 19:42

Для протидії нападам рф на цивільних людей і критичну енергетичну інфраструктуру ЄС має прискорити надання Україні систем протиповітряної та протиракетної оборони, а також забезпечити сталість постачання ракет і боєприпасів до них.

Про це, як інформує Урядовий портал, заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на засіданні Ради ЄС у закордонних справах в Брюсселі.

Глава МЗС України поінформував європейських колег про чергові терористичні напади рф на енергетичну інфраструктуру та житлові райони Києва.

Він висловив вдячність Франції, Італії та Іспанії за готовність надати Україні системи протиповітряної оборони, а також низці європейських країн, які долучаться до зусиль з постачання боєприпасів для ППО.

Міністр нагадав, що минулого понеділка Україна вже зазнавала масованого удару росії по енергетичній інфраструктурі. Тоді понад сотня крилатих ракет і десятки різних безпілотників, зокрема БПЛА іранського виробництва, були запущені з усіх напрямів, включаючи білорусь, Каспійський регіон і Чорне море.

«Ми маємо дані про те, що путін готується завдати ударів проти енергетичної інфраструктури, яка транспортує російський газ до Європи: української газотранспортної системи та “Турецького потоку”. Його розрахунок полягає в тому, що тоді ЄС не матиме іншого вибору, крім як запустити Північний потік-2 і скасувати частину санкцій», — попередив Дмитро Кулеба.

Міністр наголосив, що єдиний спосіб упередити цей сценарій полягає в тому, щоб держави ЄС вже зараз зайняли тверду позицію та донесли до росії: зняття санкцій та запуску Північного потоку-2 не буде за жодних умов. Саме до цього закликає Євросоюз і його держав-членів Президент України Володимир Зеленський.

Глава МЗС України зазначив, що зброя, санкції та відповідальність росії за злочини залишаються трьома ключовими шляхами до відновлення миру, зміцнення безпеки та стабільності в Європі, а отже ЄС має бути єдиним, стійким та дієвим.

Читайте нас в Telegram
«Щоб не було бунтів»: Володимир Зеленський пояснив, навіщо рф обмежує соцмережі

Обмеження доступу до соціальних мереж у росії пов’язане не з цензурою критики, а зі страхом перед можливими бунтами.

«Що ви там вошкаєтеся, треба йти в атаку» — на Сумщині відбивали атаку організовану «суїцидальним командиром»
«Що ви там вошкаєтеся, треба йти в атаку» — на Сумщині відбивали атаку організовану «суїцидальним командиром»

На Північно-Слобожанському напрямку відбивали механізований штурм росіян.

Дрони, РЕБ і системи ППО: що передбачає програма Drone Deal
Дрони, РЕБ і системи ППО: що передбачає програма Drone Deal

У Drone Deal входить система захисту, яка складається, зокрема, з дронів для відбиття масованих атак, систем ППО та РЕБ.

«Розбирають до друзок»: білоруські добровольці спопелили росіян на Запорізькому напрямку
«Розбирають до друзок»: білоруські добровольці спопелили росіян на Запорізькому напрямку

Білоруські добровольці підрозділу «1514» у складі «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України знищують російських загарбників та їхню техніку.

17 полонених за раз: окупанти хотіли прорватись через газову трубу, але їх схопили десантники
17 полонених за раз: окупанти хотіли прорватись через газову трубу, але їх схопили десантники

Воїни 71-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ зупинили спробу окупантів прорватись через газову трубу та на легкій техніці.

Знищили «Шахеди» та залетіли в табір окупантів: дрони Залізної бригади нищать ворожі цілі
Знищили «Шахеди» та залетіли в табір окупантів: дрони Залізної бригади нищать ворожі цілі

Воїни батареї перехоплювачів зенітного ракетного дивізіону Залізної бригади знищили «Шахеди» за допомогою БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Снайпер

від 51000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Старший бойовий медик

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Стрілець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Радіотелеграфіст

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Начальник медичного пункту

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

--- ---