Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…
У День захисників і захисниць України Національний музей історії України у Другій світовій війні презентував новий виставковий проєкт «Музейний фронт», в основі якого матеріали, зібрані воїнами-зв’язківцями у квітневі дні 2022 року, коли ворога було вигнано з околиць Києва. Тепер ці матеріали є частиною фондів музею.
На відкритті експозиції були присутні військовослужбовці Головного інформаційно-телекомунікаційного вузла (ГІТВ), які у квітні об’їхали більшість населених пунктів Бучанщини та Вишгородщини, що постраждали від війни. Їхні дослідження місць учорашніх боїв були вибудувані за найкращими зразками музейних наукових експедицій. «Трофеями» цих польових виїздів на колишні позиції російських військ стали десятки й сотні речових та друкованих джерел.
— Завдяки спільній роботі ми можемо нині показати всі ті жахіття, що залишає після себе російська армія, — зазначив полковник Олександр Корж, начальник Головного інформаційно-телекомунікаційного вузла.
Він також подякував музейникам за допомогу зі збору матеріалів і відкриття ще одного, музейного, фронту з російськими окупантами. На згадку про спільну працю полковник Олександр Корж подарував музею нарукавну емблему частини.
— Фіксування історичних подій, які ми зараз проживаємо, надзвичайно важливо. І ми вдячні нашим кібервійськам за те, що вони долучилися до такої праці. Ви учасники цієї історії, зокрема на інформаційному фронті. Я щиро вірю в те, що все, що робили музейники і військовослужбовці, — це їхній внесок у нашу загальну перемогу, — наголосив міністр культури Олександр Ткаченко.
Виставка має кілька тематичних блоків. Одна частина — це ворожі одяг, взуття, предмети побуту, фрагменти військового спорядження та зброї, документальні матеріали й зразки пропаганди. Інша — світлини та відео, які відображають епізоди непомітної, але важкої та вкрай потрібної роботи воїнів із фіксації російських злочинів та збереження свідчень про них.
Експозицію розміщено в просторі Нижньої московської брами ХVІІІ ст. Печерської фортеці.
Григорій у складі мобільної вогневої групи зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика у ніч на 8 листопада збив ударний БПЛА типу shahed.
В Часовому Ярі окупанти намагаються «проскочити по тихому» — або замасковані, або використовуючи спеціальні засоби, щоб їх не побачили з повітря.
Батальйон ударних безпілотних авіакомплексів «Ахіллес» 92 штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка уразив одразу дві важкі вогнеметні системи залпового вогню ТОС-1А «Солнцепьок».
«Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні вже весь день зустрічі й наради в Києві після саміту Європейської політичної спільноти в Будапешті. Українська позиція була представлена», — заявив Володимир Зеленський.
Дивізіон зенітного ракетного Львівського полку імені Івана Виговського був сформований 30 вересня 2021 року практично напередодні повномасштабного вторгнення. На озброєнні має зенітний ракетний комплекс С-300 середнього радіусу дії. А ще кішка Ракета і пес Джекі.
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Купʼянської окружної прокуратури Харківської області суд визнав винним мешканця селища Великий Бурлук за фактами виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, вчиненого з використанням засобів масової інформації, та колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 436-2, ч. 6 ст. 111-1 КК України).
Захищаємо світ
від 25000 до 60000 грн
Чортків, Тернопільська область
від 30000 до 130000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…