Ця траса має стратегічне значення, оскільки є важливою логістичною артерією для українських військ у цьому регіоні. Крім того, ворог активізувався…
Російське військове вторгнення в Україну розпочалося 20 лютого 2014 року. Автономна Республіка Крим та місто Севастополь були тимчасово окуповані й в односторонньому порядку незаконно включені до складу російської федерації 18 березня того ж року.
Від початку березня російські диверсанти намагалися розхитати ситуацію в інших областях України. Проросійські мітинги відбувалися в Донецьку, Луганську, Харкові, Одесі, Херсоні, Миколаєві, Запоріжжі.
На початку квітня сепаратисти та російські військові без знаків розрізнення, захопивши адміністративні будівлі в Донецькій та Луганській областях, сформували терористичні квазідержавні утворення, які задекларували намір збройним шляхом встановити контроль над частиною суверенної території України. Згідно з рішенням Ради національної безпеки та оборони від 12 квітня було розпочато широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України.
12 червня на тимчасово окуповані території почалося постачання важкої бронетехніки з рф, незабаром російські регулярні війська відкрито вступили у війну, завдаючи ударів зі своєї території та провівши вторгнення кількох батальйонних тактичних груп. Водночас проти України були застосовані різноманітні методи гібридної війни, з метою дестабілізувати країну зсередини.
Після боїв за Іловайськ у вересні 2014 року було укладене Мінське перемир’я в рамках контактної групи Україна — Росія — ОБСЄ. Проте бої тривали й надалі, як і спроби політичного врегулювання в різних форматах. За 8 років протистояння на сході України загинуло близько 4500 українських воїнів та майже 4000 цивільних.
Символами незламності та бойового духу нашого війська стали визволення Маріуполя, Слов’янська й Краматорська, рейд 95-ї бригади в тил противника, бої за Савур-Могилу, Луганський та Донецький аеропорти, за район шахти «Бутівка», Дебальцівська операція й інші звитяги.
У боях на сході країни, про які вже написані книги та зняті кінофільми, Збройні Сили України гартувалися в протистоянні агресору, який називав себе «другою армією світу».
21 лютого 2022 року указом владіміра путіна визнано терористичні квазідержави «днр» та «лнр» як незалежні, а 24 лютого росія карколомно розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну, плануючи захопити країну за кілька днів.
Але завдяки героїчній обороні всього українського народу, Збройним Силам України та міжнародній військовій допомозі, зазнавши нищівних втрат, які в кілька разів перевищують втрати радянської армії за 10 років війни в Афганістані, росія не досягла жодної зі своїх цілей.
До 8 квітня ЗСУ повністю звільнили Київщину, Житомирщину, Чернігівщину та Сумщину. На початку вересня в результаті контрнаступу звільнено Харківщину та розпочато рух до повної деокупації України, включно з окремими районами Донецької та Луганської областей і Автономної Республіки Крим. Віримо, що Україна обов’язково переможе і поставить крапку в багатовіковому протистоянні зі своїм заклятим сусідом! Слава Україні!
@armyinformcomua
Станом на 20:00 у Великдень від початку доби російська армія більш ніж 2 тисячі разів порушувала путінське припинення вогню. Відбулось 67 російських штурмів на різних напрямках, найбільше — на Покровському.
Костянтину 19 років. Щоб вигнати окупантів з української землі, він нещодавно приєднався до 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.
Бійці підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» бригади «Помста» продемонстрували добірку уражень ворожої піхоти та техніки за минулий тиждень на Краматорському напрямку.
У 6 та 123 бригадах зс рф офіційно планують вводити мотоциклетні підрозділи — мотоцикли стануть штатним озброєнням.
На Сіверському напрямку обстановка в зоні відповідальності бригади оперативного призначення «Рубіж» напружена. За останні дні противник намагався здійснити 5 штурмових дій.
На Сіверському напрямку пілоти 20 окремого полку безпілотних систем «К-2» відбили російський штурм на УАЗах.
від 23000 до 23000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
від 21000 до 121000 грн
Хмельницький
Військова частина А7034
від 25000 до 70000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Ця траса має стратегічне значення, оскільки є важливою логістичною артерією для українських військ у цьому регіоні. Крім того, ворог активізувався…