ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Обстріли Миколаївщини: зруйновано понад 15 житлових будинків

Новини
12 Жовтня 2022, 9:51
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

В Миколаївської області російські окупаційні війська не припиняють обстріли мирних населенних пунктів. Зранку 12 жовтня російська артилерія обстріляла Куцурубську громаду, де наразі відсутнє світло і вода.

Про це повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім.

Вночі 12 жовтня близько 00:30 ворог обстріляв околиці Миколаєва. У Миколаївському районі вчора, 11 жовтня, окупанти неодноразово завдавали ударів РСЗВ по Первомайській громаді. Влучання були по об’єкту цивільної інфраструктури та за межами населеного пункту.

Зранку 12 жовтня після 06:00 ворог завдавав артилерійські обстріли по Куцурубській громаді, внаслідок чого в одному з населених пунктів зруйновано понад 15 житлових будинків. Також там наразі відсутнє світло, вода та газопостачання.

У Баштанському районі сьогодні, 12 жовтня, обстрілів зазнала Широківська громада. Влучання зафіксовані по сільськогосподарським угіддям.


Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

WorkUa Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 3078 НГУ

WorkUa Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Кухар

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ