Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Речник Командування ПС ЗСУ полковник Юрій Ігнат повідомив АрміяInform, що масований ракетний удар росіян по критичній інфраструктурі мав дві основні мети — зашкодити енергетичній системі України та зламати наш моральний дух.
— Панічні настрої в суспільстві — це те, що сьогодні потрібно окупантам, — зауважив Юрій Ігнат. — Очевидно, що удар готувався заздалегідь — визначались цілі, прокладались маршрути польоту ракет. Росіяни застосували високоточні ракети, яким важко протистояти, але в нас є певні тактичні прийоми. Загалом ворог запустив 83 ракети, це без урахування С-300. Йдеться саме про «Калібри», Х-101 та «Іскандери». «Іскандер-М» ми збивати не можемо, оскільки це балістичні ракети. Тоді як «Іскандер-К» летить по траєкторії як крилата. Із 43 ракет — трохи більше ніж половину було знищено нашою ППО. З огляду на ті засоби, що в нас є на озброєнні сьогодні, це надзвичайно високий показник.
Командувач Повітряних Сил високо відзначив цю роботу, як і Головнокомандувач, який також дав високу оцінку підрозділам ППО. У Командуванні ПС ЗСУ додали, що із надходженням нових систем ППО від наших міжнародних партнерів показник знищення ракет зросте ще більше.
Прикордонники РУБпАК «Прайм» 5-го загону ДПСУ знищили гармату, техніку та живу силу окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…