ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Інформування про мінну небезпеку

Новини
11 Жовтня 2022, 0:48
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Мінреінтеграції активізувало смс-інформування населення про мінну небезпеку.

Смс-повідомлення від Мінреінтеграції про небезпеку мін та інших вибухонебезпечних предметів (ВНП) отримують абоненти операторів мобільного зв’язку Водафон, Лайфсел та Київстар.

Ця інформаційна кампанія покликана ознайомити громадян з правилами безпечної поведінки у разі виявлення ВНП, щоб попередити випадки травмування від них.

Розсилка здійснюється на звільнених від окупантів та суміжних з ними територіях, які найбільш забруднені мінами та нездетонованими боєприпасами.

Абоненти цих операторів отримують повідомлення такого змісту:

«Міністерство реінтеграції нагадує! Контакт з мінами та боєприпасами є небезпечним. Не ігноруйте попереджувальні знаки та не чіпайте підозрілі предмети Не робіть фото біля військової техніки. У разі випадкової знахідки, – повідомте 101, 102 та попередьте оточуючих. Ваша обережність та свідоме ставлення може зберегти життя!».

Нагадаємо, Мінреінтеграції запустило смс-інформування громадян про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів у квітні цього року.


Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець-зенітник (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Olx Стрілець-снайпер-розвідник 155 окремий батальйон ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

WorkUa Офіцер (за напрямком розшукової діяльності)

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Olx Начальник електросилових пристроїв

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

WorkUa Гранатометник

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…