ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Їх проводжали з норильська з прапорами та оркестром, а зустріла сира земля

6 Жовтня 2022, 13:19
Прочитаєте за: 4 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На росії спалахнув скандал, помітний навіть на тлі безлічі повідомлень про грандіозний безлад, який утворився у «другій армії світу» після оголошення бункерфюрером «часткової мобілізації». Про нього, зокрема, повідомили Telegram-канали «мобілізація в рф / новини», «жити в норильську», а також особистий канал дмитра карасьова — «глави міста норильська», завзятого «запутініста».

Так, 30 вересня останній буквально смакував на власному каналі фоторепортажем і пафосним відеокліпом про організовану ним під будівлею «мерії» церемонію відправлення земляків на війну — з прапорами, промовами, оркестром і роздаванням «колорадо-стрічок» — та ще й зазначав, що «більшість із них добровольці».

А вже 2 жовтня з очолюваного ним міста під омськ «на злагодження» відправилася чергова партія мобілізованих — судячи з того, що чимало з них наділи свої десантні берети й були налаштовані «дати бій укропам», «городничий» відрапортував «губернатору», «царю» й землякам про благополучне прибуття норильців до омська, про те, що вони вже «доїхали до частини… Їм видані сухпайки. Нині чекає розподілення з тими, хто прибув з інших міст…».

Але раптом, як і зазвичай в рф, щось пішло не так…

Того ж дня місцеве ЗМІ опублікувало кілька відео про те, як реально зустрічали їхніх земляків у частині, а перед тим — ще одне відео — з ночівлі на голій землі (рекомендую переглянути їх саме в такому, хронологічному порядку). Прибувши «за місцем призначення» й зрозумівши, що на них тут ніхто не чекає, норильці спробували затримати автобуси, на яких приїхали, щоб переночувати хоча б у них… та де ж пак!

Мобілізованих норильців розмістили в чистому полі — буквально «під парканом». «Словом, нас розмістили біля частини ПДВ в омську, сказали: живіть, як хочете, паліть багаття і спіть просто на вулиці… Ось із мужиками вирішили випити, тому що само собою треба зігрітися… Усі норильці наші…». Щодо спиртного, за словами автора, проблем не було — його підвозили місцеві таксисти: «Начебто таксі ганяють, бухло купляють…».

Зазначимо, що промова автора відео переповнена нецензурними словами.

Ентузіазм цих людей дещо згас, проте вони ще намагалися демонструвати «північний характер» і здатність вижити у будь-яких умовах: «Словом, дрова збираємо, словом, навколо немає (нічого), поруч лише ліс. Так що, хто буде призиватися з норильська — беріть із собою теплі речі, спальник, килимок, беріть газову горілку з балоном, ніхто вас перевіряти в аеропорту не буде, всім там (байдуже)… Жрачку беріть, тому що ніхто не знає, заселять нас чи ні — як я чув, чуваки на тому боці вже тиждень так живуть, отже, думайте…».

Надвечір на тому ж каналі з’явилося відео, на якому ті ж персонажі вже валяються на кинутих на підлогу матрацах у якомусь ангарі: «Сьогоднішню групу норильців почали розміщувати в омську частину мобілізації…». Судячи з подальших фото, йдеться про 242-й навчальний центр (фактично дивізію) повітрянодесантних військ, що дислокований у «військовому містечку світлому», воно ж «омськ-25»…

Уже за півтори години після публікації першого свідчення про покинутих просто неба призовників начальство військової частини отримало «накачку» і спромоглося хоч якось почати розташовувати норильців.

Цілком зрозуміло, що «городничий норильська» на своєму каналі ці відео не опублікував — він лише відзвітував про зустріч уже «дуже пом’ятих» мобілізованих із командуванням у клубі частини, розміщення їх у казармі й «пайку», яку їм надали.

Наступного дня карасьов опублікував «слайд» про майно, яким очолюваний ним «муніципалітет» підрядився забезпечити мобілізованих. Серед них, зокрема, «кевларові бронежилети, каски», про що він днем раніше написав: «Також містом здійснюється комплексна закупівля якісних бронежилетів і кевларових касок. Із цим дефіцит, але нам вдалося знайти…». Дивно, чому шукати це майно повинен саме «городничий», а не «друга у світі» армія рф?

Що цікаво — в обговоренні цих повідомлень знайшлося дуже небагато противників війни проти України. Переважна більшість клопоче щодо допомоги «нашим пацанам», переживає, що їх змусили спати на землі/підлозі (мовляв, що ж таке — половина з них потім відправляться в госпіталь?), а деякі з «диванних патріотів» наполягають, що такі умови для «новобранців» — цілком нормальні, мовляв, звикайте, «на українському фронті буде набагато гірше».

Тим часом путінський холуй карасьов уже зібрав і відправив на фронт чергову партію своїх холопів — і знов із прапорами, промовами, оркестром і навіть з особистими рукостисканнями…

А ще він пообіцяв виплати мобілізованим — по 100 тис. руб. від його «мерії» і «губернатора». Утім, українським снарядам реально пофіг, хто з якого міста, і загарбники-норильці помиратимуть на українській землі, як і їхні попередники…

 

Кореспондент АрміяInform

«Чіпляємо важкі бомби до 14 кілограмів і опускаємося якомога нижче»: як росіян викурюють із бліндажів
«Чіпляємо важкі бомби до 14 кілограмів і опускаємося якомога нижче»: як росіян викурюють із бліндажів

«Чіпляємо важкі бомби до 14 кілограмів і опускаємося якомога нижче»: як росіян викурюють із бліндажів

Сім балістичних ракет та 189 дронів: росіяни здійснили повітряну атаку на Україну
Сім балістичних ракет та 189 дронів: росіяни здійснили повітряну атаку на Україну

У ніч на 26 червня (з 18:00 25 червня) противник атакував сімома балістичними ракетами «Іскандер-М» (по Київщині та Полтавщині) з Брянської, Курської області.

Уражена 81 точка вильоту ворожих дронів — СБС ЗСУ
Уражена 81 точка вильоту ворожих дронів — СБС ЗСУ

Протягом доби підрозділи угруповання СБС уразили/знищили 1538 цілей противника.

Пам’яті командира відділення Василя Хомчина (позивний «Дикий»)
Пам’яті командира відділення Василя Хомчина (позивний «Дикий»)

Кіборг знову став до лав захисників після початку повномасштабного вторгнення.

ВАКАНСІЇ
Розвідник-навідник

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Сапер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Командир гаpмати, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Технік, монтажник РЕА

від 21000 до 51000 грн

Одеса

ВМС ЗС України