ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Празі Андрій Костін закликав світ долучитися до боротьби України з агресором на юридичному фронті

Новини
5 Жовтня 2022, 13:53
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

«Настав час верховенству права покласти край безкарності», – заявив Генеральний прокурор Андрій Костін під час свого виступу на Паризькому форумі «Ніч права». Він закликав міжнародну спільноту долучитися до боротьби України з агресором на юридичному фронті. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

У правовому форумі, організатором якого є Голова Конституційної ради Французької Республіки Лоран Фабіус, взяли участь урядовці, правники зі всесвітньо відомими іменами, вчені і судді. Серед спікерів – Прокурор МКС Карім Хан.

Панельну дискусію «Війна і Право» відкрив Президент України Володимир Зеленський із закликом дати відповідь тим, хто розв’язав цю несправедливу і неспровоковану війну. І відповідь проста: Спеціальний трибунал для військово-політичного керівництва РФ.

Під час дискусії обговорили дієві механізми притягнення до відповідальності за вчинені в Україні злочини, а також шляхи подальшої співпраці на всіх рівнях з метою забезпечення міжнародного правосуддя та відновлення справедливості.

«Це не проста війна: обравши цей шлях, Росія кинула виклик усталеному світовому порядку. І відповідь може бути тільки одна: правосуддя. Маю унікальну можливість ще раз донести світу інформацію про Бучу, Ізюм, Маріуполь, Харків. Будь-яке з цих міст може дати назву майбутньому Спецтрибуналу», – наголосив Генеральний прокурор.

Андрій Костін підкреслив, що наразі у порядку денному Офісу Генпрокурора злочин агресії, воєнні злочини та злочин геноциду. Він додав, що українська прокуратура співпрацює як з державами-партнерами і Офісом Прокурора МКС, так і з українськими та міжнародними громадськими організаціями. «Наша мета незмінна – адекватна відповідь агресору на правовому полі та відновлення справедливості», – сказав він.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
Olx Віськовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Біла Церква, Київська область

WorkUa Оператор БПЛА (за контрактом у ЗСУ)

від 20100 до 170100 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

RobotaUa Стрілець-помічник гранатометника, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

WorkUa Охоронник

від 43000 до 48000 грн

Київ

Служба безпеки України

WorkUa Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623