ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Із родинами полонених захисників відбулась зустріч у Координаційному штабі

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Вересня 2022, 8:57

Відбулась зустріч представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з рідними полонених та зниклих безвісти військових моряків. Обговорювали організацію наступних обмінів, можливість отримання у Координаційному штабі довідок, роботу з міжнародними організаціями, зокрема, мандат Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Телеграм-каналі.

На зустрічі був присутнім секретар Координаційного штабу Дмитро Усов, представники Збройних Сил України, Національної поліції України, юристи, а також заступниця директора Національного інформаційного бюро (НІБ) Вікторія Петрук.

Крім того, під час зустрічі йшлося про організацію регіонального відділення Координаційного штабу на півдні України, щоб родинам захисників можна було вирішувати проблеми, не приїжджаючи до столиці.

Сім’ї українських оборонців турбує передусім брак інформації про становище поранених військовополонених і можливість отримання ними медичної допомоги.

Представники ЗСУ запевнили, що статус чи завершення контрактів військовослужбовців не впливають на переговори щодо їхнього визволення.

Рідні військових передали запитання від родичів українських захисників, які перебувають на тимчасово непідконтрольній Україні території. Вікторія Петрук також надала консультації близьким та рідним військових моряків.

Читайте нас в Telegram
СБС завдали удару по найбільшому нафтопереробному заводі на півночі росії
СБС завдали удару по найбільшому нафтопереробному заводі на півночі росії

У ніч на 26 квітня оператори 1-го центру СБС та 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» успішно уразили Ярославський нафтопереробний завод.

Допомога українській обороні на $150 млрд: Міноборони підсумувало 4 роки формату «Рамштайн»
Допомога українській обороні на $150 млрд: Міноборони підсумувало 4 роки формату «Рамштайн»

Сьогодні, 26 квітня, Україна відзначає четверту річницю формату «Рамштайн» — унікальної міжнародної коаліції, яка об’єднала понад 50 країн.

«Град» та 2 гармати: на Сумщині зменшили вогневу потугу ворога
«Град» та 2 гармати: на Сумщині зменшили вогневу потугу ворога

Бійці роти ударних безпілотних авіакомплексів «Прайм» 5-го прикордонного загону виявили та знищили кілька важливих російських цілей.

Палаючі і нещасливі: на Сумщині спалили російських штурмовиків
Палаючі і нещасливі: на Сумщині спалили російських штурмовиків

Бійці батальйону безпілотних систем «Стрікс» 47-ї механізованої бригади «Магура» помітили та знищили групу російських загарбників у Сумській області.

40 років потому: як виглядає зараз Чорнобиль
40 років потому: як виглядає зараз Чорнобиль

Бійці 28-го Чорнобильського полку Нацгвардії зробили фотопроєкт, в якому порівняли старі та сучасні фото Чорнобиля.

«Сотні тисяч людей роками долають наслідки цієї трагедії»: Президент про Чорнобильську катастрофу
«Сотні тисяч людей роками долають наслідки цієї трагедії»: Президент про Чорнобильську катастрофу

Президент України Володимир Зеленський відгукнувся на 40-ві роковини вибуху на Чорнобильській АЕС.

ВАКАНСІЇ
Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Майстер / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Аеророзвідник / оператор fpv дрона

від 30000 до 120000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

--- ---