ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

По Миколаєву росармія вдарила з РСЗВ «Торнадо-С», в області не вщухають обстріли

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Вересня 2022, 9:27

Вночі 27 вересня Миколаїв двічі зазнав масованих обстрілів – орієнтовно о 01:04 та 04:02. Попередньо, з РСЗВ «Торнадо-С» ворог вдарив по різних районах міста. Наразі відомо про пошкодження низки цивільних об’єктів в центрі міста, зокрема житлових будинків, магазинів та мережі водопроводу. Також внаслідок обстрілу сталося руйнування складського приміщення з подальшим горінням.

Про це повідомляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім.

В Миколаївському районі сьогодні, 27 вересня, з 01:30 ворог завдавав артилерійських ударів по аквазоні м. Очаків Очаківської громади, о 07:15 у місті знову пролунав вибух. О 04:04 зафіксовано ракетний обстріл с. Весняне Веснянської громади, внаслідок чого частково зруйновано та пошкоджено житлові будинки, соціальну інфраструктуру, гаражі, автівки.

В Баштанському районі під постійним вогнем залишаються населені пункти, що знаходяться на лінії розмежування Березнегуватської громади. Так, 26 вересня, о 12:40, було обстріляно околиці с. Мурахівка та о 18:20 околиці станції Березнегувате. Також о 13:05 та 18:50 вибухи лунали в смт Березнегувате і за його межами. Близько 14:00 й 16:00 та сьогодні, біля 04:00, були обстріли околиць села Новоолександрівка Інгульської громади.

Тривають обстріли Широківської громади. Вчора, о 10:00, 14:00 й 16:00 зафіксовані обстріли с. Широке та його околиць. Пошкоджень зазнали два житлові будинки. Потрапляння теж були по городах та дорогах. Крім того, опівночі були влучання в  сільгосппідприємство за межами села.

Також вчора, о 13:00, 16:00, 20:00, 23:00 та сьогодні о 04:00 обстріляно с. Червона долина. Влучання в раніше зруйновані будинки.

 

Читайте нас в Telegram
Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Президент Володимир Зеленський оголосив про нові домовленості з західними партнерами щодо постачання зброї.

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

«MITS x Victory Drones Defense Tech Bootcamp» — це інтенсивна тритижнева навчальна програма для 20-ти стартапів оборонного сектору. Після завершення програми між учасниками розподілять грант у розмірі $100 000 (по $5 000 для команди).

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент Володимир Зеленський подякував спецпризначенцям СБУ та ГУР, які здійснюють удари дронами по військових цілях на території рф.

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

Серед військовослужбовців Полтавського районного ТЦК та СП є воїн з позивним «Отаман». Отримав це псевдо не лише за козацькі вуса та кремезну статуру — і справді був отаманом Свистунівського козацького куреня.

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Бойові дії тривають серед руїн багатоповерхівок Вовчанська, в яких окупанти не можуть ні просунутися, ані, тим більше, закріпитися.

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

47 окрема механізована бригада продовжує активні дії на території ворога у Курській області.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Номер обслуги ЗУ 23-2

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Інженер з автоматизованих систем управління

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Чернігів

105 прикордонний загін

Водій-електрик кат. С, СЕ, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)