ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Бурштині зібрали на потреби ЗСУ понад 200 тисяч гривень

Регіони
26 Вересня 2022, 13:50
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Місто Бурштин, що на Прикарпатті, відзначило 468-му річницю з дня свого заснування. Поряд з урочистостями основне місце мали благодійні заходи, під час яких громадськість збирала кошти на підтримку Збройних Сил України, зокрема Сил територіальної оборони та інших військових формувань. Так, упродовж двох днів під час культурних та спортивних заходів містяни зібрали для українських захисників більше ніж двісті тисяч гривень.

– У нас відбувся ряд благочинних подій, до яких долучилась практично вся територіальна громада, – повідомила керуюча справами бурштинської міської ОТГ Надія Кіцела. – Це спортивні забіги, змагання, мистецький аукціон, виставка-продаж робіт від старостинських округів.  Також у рамках міжнародного фестивалю дерев’яної скульптури «Бурштин Мистецький – 2022» відбулось шоу «Швидка різьба». До відзначення дня нашого прекрасного міста долучились як дорослі, так і діти, і завдяки їхній кропіткій праці та зусиллям нам вдалось зібрати та вторгувати чималу суму грошей.

Надія Кіцела також повідомила, що незабаром відбудеться засідання спеціальної комісії Бурштинської ОТГ, під час якої вирішуватимуть, яким військовим частинам розподілять кошти та які необхідні речі, автомобілі чи техніку закуплять на ці гроші.

Кореспондент АрміяInform

«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Водій (кат. B, C, D), військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

Бойовий медик 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

SMM-фахівець, військовослужбовець

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

Командир розвідувального взводу

від 130000 до 195000 грн

Вся Україна

42 ОМБр