ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

800 літальних апаратів на 40 летовищах зосередив ворог навколо України

Важливі новини Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Вересня 2022, 16:25

🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

Противник зосередив навколо України значне авіаційне угруповання. Його кількість налічує орієнтовно 800 літальних апаратів, які розміщено на 40 військових летовищах.

— Використовуються аеродроми білорусі, росії та окупованого Криму, — прокоментував полковник Юрій Ігнат, речник Командування Повітряних Сил, під час брифінгу в Military Media Center. — Орієнтовно кількість літаків становить 430 одиниць, а гелікоптерів — понад три сотні. Винищувачі постійно патрулюють повітряний простір білорусі, росії, тимчасово окуповані території, а також акваторію Чорного та Азовського морів.  Противник використовує літаки дальньої та стратегічної авіації, з яких здійснюються удари крилатими ракетами різних типів. Постійно в небі перебувають літаки дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та літаки-ретранслятори Іл-22.

Кореспондент АрміяInform
«Я або в армії до перемоги, або вперед ногами»: історія десантника, сапера і бойового медика з позивним «Танк»
«Я або в армії до перемоги, або вперед ногами»: історія десантника, сапера і бойового медика з позивним «Танк»

Він пережив Бахмут, Соледар і Херсон. Його засипало уламками під час входу в звільнений Херсон.

Асфальт усіяний уламками касет: кількість жертв атаки на Дніпро зросла до 11
Асфальт усіяний уламками касет: кількість жертв атаки на Дніпро зросла до 11

Кількість загиблих унаслідок російського удару по Дніпру зросла до 11 людей. Серед жертв — двоє дітей.

«Універсальний льотчик»: пілот МіГ-29 Morgan знищив 26 ворожих ракет та БПЛА
«Універсальний льотчик»: пілот МіГ-29 Morgan знищив 26 ворожих ракет та БПЛА

Починаючи з 2023 року пілот винищувача МіГ-29 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації на позивний Morgan знищив десятки ворожих цілей.

Зросла кількість жертв масованого удару по Києву
Зросла кількість жертв масованого удару по Києву

Кількість жертв російської масованої ракетно-дронової атаки на Київ у ніч на 2 червня зросла до п’яти осіб.

Один із найбільших на півдні росії: українські дрони уразили Ільський НПЗ
Один із найбільших на півдні росії: українські дрони уразили Ільський НПЗ

У ніч на 2 червня оператори 1-го окремого центру уразили Ільський нафтопереробний завод — одне з найбільших нафтопереробних підприємств на півдні росії.

ВАКАНСІЇ
Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Командир взводу спеціальних робіт, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Медсестра/медбрат

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Кулеметник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Розвідник, штурмовик, спецпризначенець в Сили спеціальних операцій

від 25000 до 75000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---