ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

За 6 місяців з України до медичних закладів ЄС доправили 1187 поранених військових і цивільних

Важливі новини Новини
14 Вересня 2022, 15:58
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

11 березня Європейська комісія запровадила стандартну процедуру медичної евакуації (MEDEVAC). За цей час з України до медичних закладів європейських країн доправили 1187 осіб.

Про це повідомила Перша леді Олена Зеленська під час зустрічі з Президентом Європейської комісії.

Окремо співрозмовниці приділили увагу темі медичної допомоги українцям, зокрема пораненим військовослужбовцям і цивільним громадянам. Також було обговорено сприяння з боку ЄС у розв’язанні проблем з окремими категоріями медичних закладів спеціальної допомоги, в реалізації програм з психологічної підтримки населення та розбудові спроможності України у сфері протезування. Крім того, йшлося про нагальні освітні потреби українців за кордоном і на батьківщині, підтримку з боку ЄС в охороні та порятунку української культурної спадщини.

Також Перша леді закликала ЄС підтримати Національну програму психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка запроваджується для допомоги населенню, що постраждало внаслідок воєнних дій, а також розвиток спроможностей України у сфері протезування, реконструкції обличчя та лікування посттравматичних розладів.

«Україна має перемогти, і ми робитимемо все для цього. Ця перемога – не просто перемога України над Росією у війні, це питання виживання та майбутнього демократії. Ми будемо на вашому боці до кінця, скільки б це не тривало», – сказала Урсула фон дер Ляєн.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
Middle Digital Transformation Lead

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Olx Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

WorkUa Номер обслуги міномета

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

RobotaUa Технік зв’язку

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ

WorkUa Головний спеціаліст юридичного відділу

від 19000 грн

Вся Україна

Військова частина A2330

Olx Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область