Доброволець 57-ї бригади Олександр Роменський — один із тих, хто пройшов фронт, поранення, реабілітацію і нині шукає рівновагу між болем,…
Українцям неможливо уявити, яким було б життя без захисників, які віддано боронять країну на передовій. А військовослужбовцям, які перебувають на лінії вогню, неможливо й допускати помислів про життя без воїнів-логістів.
Фотопроєкт «Обличчя логістики ЗСУ» створений у рамках кампанії «Вірю в Збройні Сили України», аби кожний пересічний житель міг на власні очі побачити кадри з буденного життя військового логіста та зрозуміти, який внесок у нашу Перемогу вони роблять.
У Вінниці презентація авторських світлин відбулась на центральній площі міста. На них — миттєвості з життя слюсарів-ремонтників, комплектувальників, електрогазозварників, токарів та багатьох інших фахівців.
— Для нас важливо було показати цивільному населенню, яким є внесок військових логістів у нашу Перемогу над ворогом. Щодня ці люди займаються ремонтом, відновленням озброєння та військової техніки. Це доволі кропітка справа, яка потребує дисциплінованості, зосередженості та знання своєї справи. Коли стріляє гармата чи їде наша техніка, ми всі щиро раді й підтримуємо наших захисників. Але люди повинні розуміти, хто докладав зусиль для того, аби був ось такий результат, — розповіла кореспондентці АрміяInform офіцерка Командування Сил логістики Збройних Сил України Юлія Опанасенко.
Експозиція налічує 38 робіт, над якими впродовж двох місяців у військових частинах працювали три майстри фотографії. Там їм і вдалося знайти ті самі обличчя, які невтомно по 15-16 годин працюють, наближаючи нашу Перемогу.
— За станом свого здоров’я я не можу бути на фронті, але я палаю бажанням допомагати нашим Збройним Силам. Я вмію фотографувати, тому вирішив узяти участь у цьому фотопроєкті, адже завдяки йому люди зможуть побачити важкі трудові будні воїнів-ремонтників. Особисто мене надзвичайно вразила їхня праця, тому що вони за лічені години приводять військову техніку у справний стан, — поділився один з авторів робіт Олександр Бабич.
Раніше фотовиставка успішно проходила у Києві та Житомирі. Втім, як запевняють організатори, це тільки перший етап. У майбутньому до фотопроєкту «Обличчя логістики ЗСУ» додаватимуть нові фотографії з інших напрямків роботи, а географія показу охопить усю країну.
— Коли я побачив ці світлини, то в мене були сльози на очах. Кожен герой цих зображень так самовіддано працює… Вони справжні, в мастилі й багнюці, і повертають техніці життя, бо розуміють що від цього залежить успіх на фронті, — зауважив директор Департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук. — Вважаю, що не тільки Вінниця, а й уся Україна повинна побачити ці світлини й усвідомити, на скільки важливою є військова логістика. Мало хто знає, що взагалі собою являють військові логістичні напрямки. Я впевнений, що кожен вінничанин зверне на цю фотовиставку свою увагу й укотре для себе зауважить, як важливо вірити й підтримувати ЗСУ.
@armyinformcomua
Воїни підрозділу Kaladrius у взаємодії з ротою ударних безпілотних авіакомплексів Prime на прикордонні з Курщиною знищили три російських БТР та купу автотранспорту.
Бійці 20-го полку безпілотних систем «К-2» показали, що стається з позицією російських пілотів після її виявлення.
Бійці 33 штурмового полку захопили в полон одразу 4 окупантів, які атакували наші позиції.
Бійці 34-го батальйону «Вовкодави» 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка взяли в полон китайця, який пішов у російську армію на заробітки.
Бійці підрозділу ГУР МОУ Легіон «Свобода Росії» влаштували успішну засідку на бойовиків росгвардійського підрозділу «ахмат» поблизу села Велика Білозерка.
Бійці батальйону безпілотних систем Martlet 31 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Леоніда Ступницького показали підбірку влучань по живій силі росіян.
від 20000 грн
Запоріжжя
Заводський РТЦК та СП
Доброволець 57-ї бригади Олександр Роменський — один із тих, хто пройшов фронт, поранення, реабілітацію і нині шукає рівновагу між болем,…