Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…
СБУ допитала заступника командира роти російсько-гібридних військ, якого Збройні Сили України захопили в полон у боях на Донеччині. Про це повідомила пресслужба 3-го управління Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.
«Встановлено, що бойовик воював на боці окупаційної армії від самого початку путінської Z-агресії проти України.
Раніше, після закінчення військового навчального закладу в тимчасово окупованому Донецьку, він проходив «службу» у так зв. «2 АК лнр» на офіцерських посадах.
За свідченням полоненого, його підрозділом командували кадрові російські військові, які проходили ротацію раз на рік.
У березні цього року бойовик брав участь у штурмі Рубіжного на Луганщині, а через місяць звільнився через поранення. Однак у липні він знов потрапив під примусову мобілізацію, яку окупанти розгорнули в ОРДЛО.
27 липня у бою на Бахмутському напрямку він зазнав поранення. Замість того, щоб надати офіцеру допомогу, його підлеглі втекли, прихвативши його зброю та спорядження. Йому залишили лише гранату зі словами «Можеш себе підірвати!»
Пораненого представника армії противника врятували бійці ЗСУ, які взяли його у полон.
Він пройшов лікування і надав слідчим СБУ свідчення щодо своїх командирів, озброєння, переміщення та дислокації російських військ тощо.
Наразі обвинувальні матеріали за ч. 2 ст. 110 та ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України скеровано до Першотравенського районного суду Дніпропетровської області.
Правопорушнику доведеться відповідати за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, участь у незаконних збройних формуваннях.
Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури», – йдеться в повідомленні.
На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.
Українського захисника засудили за виконання військового обов’язку та участь у збройному опорі державі-агресору на боці України.
44-та окрема механізована бригада показала польський колісний бронетранспортер Rosomak, який служить у підрозділі від дня його створення.
Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…