ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У рф набирають обертів дезінтеграційні процеси – Олексій Данілов

Новини
7 Вересня 2022, 13:59
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У певних суб’єктах російської федерації з липня почали набирати обертів дезінтеграційні процеси, які зрештою призведуть до розвалу країни-агресора.

Про це в інтерв’ю виданню «Лівий Берег» заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

За його словами, про це, зокрема, свідчать дані соцдосліджень, що проводяться спецслужбами росії і які має у своєму розпорядженні українська влада.

«У дослідженнях є території, які вже готові звільнятися від того колоніального стану. У нас є перша, скажімо так, десятка цих регіонів. Ми розуміємо, хто буде, умовно кажучи, в авангарді всіх процесів», – сказав Секретар РНБО, уточнивши, що в голові цього списку республіки Татарстан і Ічкерія.

Олексій Данілов зазначив, що російська влада усвідомлює цю проблему, але наразі поки що не має відповіді на питання, як опанувати цю ситуацію.

«Тому, що цей процес почнеться, він набиратиме обертів, і воно цим (розвалом федерації. – Ред.) закінчиться. Причому ми в цьому майже не беремо фізично участь: те, що робить путін, він сам власними діями розвалює російську так звану федерацію», – підкреслив Секретар РНБО.

За його словами, наразі для того, щоб зменшення суспільної підтримки війни у росії трансформувалося в активні дії всередині країни-агресора, мають скластися певні передумови. Однією з них – є знищення Силами оборони України російських терористів, що відправляють на війну в Україну.

Секретар СНБО також додав, що якщо на початку війни російські еліти та суспільство перебували в піднесеному настрої, то за останні два-три місяці вже «цього пафосу не існує».

«Їм обіцяли, що захоплять нас за три-чотири-п’ять днів. Хто ж міг уявити ще, умовно кажучи, у лютому-березні, що в Криму славнозвісному, який вони казали, що там «хоть камні с нєба, ми тут дома»… Почекайте, вам не тільки каміння, вам буде там усе: за все, що ви там наробили, за все будете відповідати. І не тільки в Криму», – резюмував Олексій Данілов.

Підготував В’ячеслав Ржеутський


Вплав через кордон: на Закарпатті затримали трійку потенційних штурмовиків
Вплав через кордон: на Закарпатті затримали трійку потенційних штурмовиків

На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.

За незаконний вирок військовополоненому з «Азову»: російському судді оголосили підозру
За незаконний вирок військовополоненому з «Азову»: російському судді оголосили підозру

Українського захисника засудили за виконання військового обов’язку та участь у збройному опорі державі-агресору на боці України.

«Росомаха» під антидроновим панциром: 44-та бригада показала польський БТР Rosomak
«Росомаха» під антидроновим панциром: 44-та бригада показала польський БТР Rosomak

44-та окрема механізована бригада показала польський колісний бронетранспортер Rosomak, який служить у підрозділі від дня його створення.

Інвалідність за $13 000 та працевлаштування заради броні за $4000: у Києві викрили дві схеми
Інвалідність за $13 000 та працевлаштування заради броні за $4000: у Києві викрили дві схеми

36-річного уродженця Одещини затримали під час одержання $5000 як авансу за допомогу з оформленням інвалідності військовослужбовцю.

ВАКАНСІЇ
Оператор комплексу радіоелектронної боротьби

від 21000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Командир відділення управління

від 23000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Кулеметник (ЗСУ) вся Україна

від 20277 до 120277 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Сапер (військова служба за контрактом)

від 25000 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП