ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Новини
4 Вересня 2022, 18:33
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський провів у неділю чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента.

У зустрічі взяли участь: секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков та його заступник Ростислав Замлинський, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала, командувач Нацгвардії Юрій Лебідь, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, а також заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець.

У режимі відеозв’язку до засідання Ставки приєдналися: начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Сирський, командувач військ Оперативного командування «Південь» Андрій Ковальчук та командувач військ Оперативного командування «Захід» Сергій Літвінов.

Головнокомандувач і командувачі оперативних напрямків, керівник розвідки доповіли про ситуацію на передовій.

«Вихідних на війні немає. Тримаємо постійний зв’язок з тими, хто на фронті. Подробиць не розповідатиму, але українські прапори повертаються туди, де мають бути по праву. А окупантам на нашій землі не місце», – зазначив Володимир Зеленський за результатами засідання Ставки.


Прокинулися від стволів біля голови: ССО провели безшумне захоплення окупантів у полон
Прокинулися від стволів біля голови: ССО провели безшумне захоплення окупантів у полон

На одному з напрямків у своєму тилу росіяни прокинулися від того, що на них впритул націлені стволи українських спецпризначенців.

Окупаційна армія втратила 131 важку вогнеметну систему з початку повномасштабного вторгнення
Окупаційна армія втратила 131 важку вогнеметну систему з початку повномасштабного вторгнення

Від початку повномасштабної війни Сили оборони України знешкодили 131 важку вогнеметну систему РФ, зокрема комплекси ТОС-1, ТОС-1А, ТОС-2 і ТОС-3.

Чотирьох росіян ліквідували, двох захопили в полон: стрім
Чотирьох росіян ліквідували, двох захопили в полон: стрім

Оператори 6 полку ССО «Рейнджер» налетіли на позиції окупантів. Бійці змогли впритул підійти до окопів ворога й ліквідувати чотирьох із них.

40 днів ударів по росії: СБУ атакувала понад 100 стратегічних об’єктів і 21 тисячу цілей на фронті
40 днів ударів по росії: СБУ атакувала понад 100 стратегічних об’єктів і 21 тисячу цілей на фронті

За 40 днів СБУ уразила понад 100 стратегічних об’єктів у тилу рф і більш як 21 тисячу військових цілей на фронті, завдавши ворогу значних втрат.

ВАКАНСІЇ
Olx військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Одесса та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Водій-санітар (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

RobotaUa Уповноважена особа

до 20450 грн

Яворів

Військова частина А3719

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 20000 до 70000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП