ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Центр протидії дезінформації виявив чергові фейки, поширені окупантами

Новини
4 Вересня 2022, 4:47
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Дезінформацію

В Посольстві рф у США заявили: «правозахисники звинувачують рф у порушеннях гуманітарного права… це наклеп для дискредитації рф, що захищає жителів Донбасу від розв’язаного Києвом геноциду… [водночас] заяви про те, що українців змушують підписувати «свідчення» про злочини ЗСУ, є спробою відбілити київську владу».

Маніпуляцію

Колаборант-«керівник» ТОТ Запорізької області в.рогов заявив, що «українські військові відкрили вогонь по Енергодару… [в такий спосіб] Україна хоче залякати експертів МАГАТЕ та показати, що рф не здатна забезпечити безпеку Запорізької АЕС».

Дезінформацію

Представник ЗС рф і.кирилов заявив: «у розпорядженні рф є запит України до виробника «Байрактар» про оснащення БПЛА системами розпилення аерозолів… При дальності польоту до 300 км та спорядженні БПЛА біологічними рецептурами створюється загроза застосування біологічної зброї на території росії».


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій-слюсаp, військовий

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Штурмовик

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

WorkUa Командир стрілецького відділення

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

WorkUa Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

RobotaUa Навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Механік-водій МТЛБ (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

ПУБЛІКАЦІЇ