ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна заслуговує бути вільною і ми не зупинимося, поки війська рф не вийдуть з України – сенатори США

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Вересня 2022, 0:24

Сенатори Роб Портман і Сенаторка Емі Клобучар під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським та Міністром оборони України Олексієм Резніковим отримали інформацію про незаконну, неспровоковану та жорстоку війну росії проти України та підтвердити відданість США Україні, НАТО та іншим союзникам.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС України.

«Мужність і хоробрість українського народу перед обличчям несправедливої ​​російської агресії завжди надихає здалеку, але ще більше надихає побачити це на власні очі. Зараз, як ніколи, Сполучені Штати повинні підтримувати нашого союзника Україну, щоб надіслати повідомлення росії та світу, що ми не будемо стояти осторонь, поки суверенні країни зазнають нападу. Україна заслуговує бути вільною і ми не зупинимося, поки російські війська не вийдуть з України», – заявив Сенатор США Роб Портман.

Сенаторка США Емі Клобучар додала, що перед обличчям неспровокованого варварства володимира путіна ми повинні продовжувати підтримувати український народ у його боротьбі за демократію. Перебуваючи в Україні, ми також побували в Бучі та Ірпіні, а також в аеропорту Антонова в Гостомелі, місці, де українці відкинули наступ росіян і зрештою врятували Київ від російського контролю.

Також Президент України Володимир Зеленський вручив американським сенаторам ордени «За заслуги» І ступеня, якими їх було нагороджено Указом Глави держави від 23 серпня 2022 року за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавного співробітництва, підтримку державного суверенітету й територіальної цілісності України, вагомий внесок у популяризацію Українси у світі.

Збройні Сили України вдячні Сенатору США Робу Портману, співголові Групи підтримки України в Сенаті США та члену Комітету Сенату з міжнародних відносин, і Сенаторці Емі Клобучар, членкині Групи підтримки України в Сенаті США за висловлену двопартійну підтримку Конгресу США Україні.

Румунія по $8000, а Угорщина по $15 000: на Закарпатті затримали переправників через кордон
Румунія по $8000, а Угорщина по $15 000: на Закарпатті затримали переправників через кордон

Організатори двох каналів здійснювали трансфер охочих у незаконний спосіб потрапити у ЄС через кордон з Угорщиною, ще одного — через кордон з Румунією.

«Найважче — чекати льотчика назад»: технік МіГ-29 Марія про службу в бригаді «Привид Києва»
«Найважче — чекати льотчика назад»: технік МіГ-29 Марія про службу в бригаді «Привид Києва»

Старший авіаційний технік МіГ-29 Марія розповіла про підготовку винищувачів до бойових вильотів і відповідальність за життя льотчика.

Яке коріння, таке й насіння: на Закарпатті затримали шпигуна, якого завербував батько з Калінінграда
Яке коріння, таке й насіння: на Закарпатті затримали шпигуна, якого завербував батько з Калінінграда

Затримали агента російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), який шпигував за оборонними заводами на заході України.

Ворог збирається бити по виробниках українських ракет — Президент
Ворог збирається бити по виробниках українських ракет — Президент

Одним із напрямків для подальших російських ударів по Україні обрано українські компанії, які демонструють прогрес у розвитку всіх типів ракетних технологій.

Союзників повідомили про наслідки російської атаки та обговорили прискорення постачання ракет для ППО
Союзників повідомили про наслідки російської атаки та обговорили прискорення постачання ракет для ППО

Станом на вечір 2 червня відомо про щонайменше 22 загиблих, з них 2 дитини, та 124 поранених внаслідок нічної ворожої атаки по Україні.

Рецидивісти, які на замовлення фсб готували теракт проти бійців «Азову», отримали по 15 років в’язниці
Рецидивісти, які на замовлення фсб готували теракт проти бійців «Азову», отримали по 15 років в’язниці

Російських агентів фсб, які готували на Запоріжжі теракти проти бійців 12 бригади спецпризначення НГУ «Азов», засуджено до 15 років позбавлення волі.

ВАКАНСІЇ
Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

65 ОМБр

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Вся Україна

Косівський РТЦК та СП

Кухар

від 21400 до 21400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Електромонтажник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій інженерно-технічного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

--- ---